GüzellikEstetik

Lazer Liposuction İle Fazla Yağları Aldırarak Vücuda Şekil Verin!

Lazer Liposuction İle Fazla Yağları Aldırarak Vücuda Şekil Verin!

Vücut hatlarınızı lazer liposuction ile belirgin hale getirebilirsiniz. Bölgesel yağlanmaların selülit görüntüsüne yol açarak orantısız vücut hatları yaratması estetik operasyonları kaçınılmaz kılıyor.

Vücudumuzdaki yağ hücreleri arttıkça, cildimizde portakal kabuğu görünümleri de ortaya çıkar. Bazen genetik nedenlerden dolayı ortaya çıkan bu sorun, bazen de beslenmeyle alakalı olabilir. Yağ fazlaları ise vücudun bazı bölgelerinde çöküntü ve girintilere sebep olabilir. Bu durumdan kurtarmak için de estetik müdahaleler şart olur.

Bölgeler Yağlanma Çözümleri

Lazer liposuction ya da klasik Liposuction yardımıyla vücudun belli bölgelerindeki fazla yağların alınıp, vücudun şekillendirilmesi günümüzde en sık tercih edilen yollardan biridir. Her bölgenin ihtiyaçları farklı olduğundan liposuction uygulamaları da oldukça değişik olacaktır. Bu yüzden öncelikle sorunlu bölgelerin tespit edilmesi gerekecektir.

Lazer Liposuction ile vücudunuza müdahale edilebilir bölgeler şöyledir:

  • Karın,
  • Sırt,
  • Kalça,
  • Bacaklar,
  • Ayak bilekleri,
  • Kollar.

Bölgesel İncelme Kalıcı Mı?

Bölgesel incelme konusunda kalıcı sonuçlar alınması için yaşam tarzının da iyi bir şekilde düzenlenmesi gerekir. Fazla kilosu olmayan ama bölgesel sorunları fazla olan kişilerin orantılı bir vücuda sahip olması için son yıllarda birçok teknik geliştirilmiştir. Özellikle incelme sonrası sağlıksız yaşam tarzına yönelmek oldukça sık karşılaşılan bir durum olduğundan, kalıcılık beslenme hataları yüzünden ortadan kalkmaktadır. Uzun zamandır sağlıksız beslenen kişiler bu tür uygulamaları yapsalar dahi, yine sonuç aynı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu