Güzellik

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüslerinizin küçük olduğundan şikayetçiyseniz nasıl büyük seveceğinize bir türlü karar veremiyorsanız ameliyatın kalıcı çözüm olup olmadığına inanmıyorsanız dolgu maddesi ile ya da kendi yağlarınızdan mı büyümesi ile ilgili karar veremiyorsanız hangi doktora gitmeniz gerektiğini ve hangi mevsimde yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız sizleri aydınlatmak için bu konulara değinerek birçok konuda bilgilendireceğiz.

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme

Hastanın herhangi bir bölgesinden alınan yağ dokusuyla meme dokusuna enjekte edilerek gerçekleştirilen operasyon kısa sürede eriyerek operasyonu yenilemek gerekmektedir. Bazen göğüslerde eşitsizlik ile sonuçlanan görüntülerde yola çıkmaktadır. Bu durumlarda tekrar yağ enjeksiyonu yaptırmak gereklidir. Ne kadar memenin büyüyeceği de daha önceden belli olmamaktadır. İstediği ölçüye birebir Bazen ulaşamayan görüntülerde yola çıkmaktadır meme büyütme istiyorsanız ya dolgusu yaptırmayı sizlere de daha sonraki planlarım içinde bulundurmalısınız.

Ameliyatsız dolgu enjeksiyonu ile meme büyütme

Günümüzde dolgun memeler revaçta olup daha önce kullanılan malzemelerden çok daha farklı yapıya sahiptir. Popo büyütme meme büyütme bacak kalınlaştırma prosedürünün yüksek maliyetli bir miktarını ortadan kaldıran bir durum ortaya çıkmıştır. Geçmiş dönemde yapılan doğumlar bir bir ya da iki sene içinde eriyerek asimetrik olarak da daha kötü bir görüntüye yol açıyordu. 35 sene Kalıcı olduğu için operasyonlar da kişiler farklı bir seçeneği taşımaktadırlar. Lokal anestezi ile göğüs kalça ya da bacak bölgelerin oluşturulması ile yapılan genel olarak da meme gelişmesi sorunlarını küçük popolar bölge bölgesindeki düzleşme çarpık bacak ilaveten daha önceki geçirilmiş olan operasyonlardan kalan Liposuction çöküntüleri düzeltilmesinde de faydalı olmak için kullanılan bir yöntem olup son derece revaçta bir sistemdir.

Silikonla meme büyütme

Silikon ile meme büyütme memesinden küçük olduğundan dolayı şikayet edenler en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi silikon meme büyütmedir. En çok tercih edilen işlemlerden bir tanesi olan Damla veya yuvarlak olarak ikiye ayrılan protezler markasına göre de değişmektedir. Damla modeli anatomik protezlerin markasına göre Dual protez olarak moderatör Plus biçiminde alt tipleri de bulunmaktadır. Hekiminize birlikte en doğru kararı vererek sizlerin bedenini Hangi model uyuyorsa kesinlikle Yardım alarak karar vermenizi sizlere tavsiye ediyoruz.

  • Vücutta kullanılan silikon biçimine göre İki çeşidi bulunan Damla ya da yuvarlak olarak çeşitlenen silikonlar bulunmaktadır.
  • Konulan silikon yüzeyine göre değişiklik çeşitleri bulunan silikonlar düz yüzeyli tekstüre düzeyli olarak ikiye ayrılmış malzemelerdir.
  • Silikonun konulduğu giriş yerleri göbek deliğine koltuk altına meme altına meme ucuna yerleştirilen silikonlar birçok istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırmaktadır.

Silikon protezin yerleştiği bölgeler

  • Kas dokusunun 6 kat altı meme dokusunun altına konumlandırarak yer almaktadırlar.
  • Memenizi büyütmek istiyorsanız doktorunuzla fikir alışverişinde bulunabilir karşılıklı bir şekilde konuşarak size en çok yakışacak uygun olan tekniği bularak daha faydalı ve kullanışlı bir seçenek elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu