Kombinler

Moda Trendleri: Uzun Etek Modelleri ve Kombin Önerileri

Uzun Etek Modelleri ve Kombin Önerileri

En trend etekler arasında olan uzun etek modelleri, rahat ve şık kullanımı ile kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Modern kadınların gözdesi olan uzun etek modelleri yine bu sezon moda akımına kapılarak birbirinden farklı tasarımları ile kadınların karşısına çıkmaya hazır! Bu muhteşem eteklerle son derece şık uzun etek kombinleri oluşturabilirsiniz.

Uzun Etek Kombin Trendleri

Farklı tasarımlardaki etek modelleri, kısa ve uzun kalem tarzı ve kabarık modellerine kadar her yıl farklı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Geçmişten günümüze kadar gelen bu muhteşem giyim parçası olan etekler, kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yerini alıyor. İster ofis şıklığında olsun, ister günlük yaşantınızda olsun yada gezmelerde kullanabileceğiniz oldukça şık tasarımlara sahip etek bulmanız mümkün. Bu harika giyim parçasını doğru bir şekilde kombine ettiğinizde çabasız bir şıklık yakalamakta oldukça kolay. Size uygun eteği basit bir bluz ile kombin yaparak, altınıza giyeceğiniz topuklu ayakkabı sizi çok şık gösterebilir.

uzun etek modası 1

Eğer pantolon yada maskülen görünmekten sıkıldıysanız ve daha kadınsı bir görünüme bürünmek istiyorsanız sizin için en doğru seçim uzun etekler olacaktır. Modern kadınların tercihi olan etekler, kumaşları ve kesimlerine göre hatta renkleri bile her yıl, her sezon moda akımları arasında yerini alıyor. Bu yıl ve önümüzdeki bir kaç sezon daha güncelliğini koruyacak olan uzun etek modellerini ister iş hayatınızda, ister günlük yaşantınızda ve hatta düğün, davet, nikah gibi etkinliklerde farklı stiller oluşturarak tercih edebilirsiniz.

uzun etek modası 2

Uzun etek modelleri, her yıl olduğu gibi bu sonbahar kış etek trendlerinin başında yerini alıyor. Bu sezon moda akımına kapılan pileli etekler, özellikle iş kadınlarının ilk tercihleri arasında. Rahatlığı ve şık kullanımı ile kadınların gözdesi olan etek modeli olma yolunda ilerlediğinin altını çizelim.

Uzun Etek Modası

Modernliği ve kadınsılığı temsil eden pileli etek modelleri, şıklığı ve zarifliği ile kadınların tercihi tercihleri arasında yerini alıyor. Bu harika etekleri kullanmak için hangi mevsimde olursak olalım, bu şık ve zarif etek modelinden asla vazgeçemiyoruz. Gün yorucu ve sıkıcı saatlerini şık ve bir o kadar da rahat kullanımı olan pileli etek modelleri ile eğlenceli hale getirebiliyoruz. Dolayısı ile sezonun en trend etekleri arasında yeri her geçen gün artmakta.

uzun etek modası 3

Zarafeti ve sadeliği sevenlerin, dolaplarında bu kış sezonunun trendlerine uygun olan etek modelleri kesinlikle bulundurmaları gerekir. Efor harcamadan kolay bir şekilde kombin yapabileceğiniz tek renge sahip ceket veya tek renkli gömlekle çapasız şıklığın keyfini yakalayabilirsiniz. Tamamlayıcı olarak topuklu ayakkabı modelleri ve harika bir çanta kombinin en önemli parçalarından.

uzun etek modası 4

Uzun etek modelleri, kısa etek modellerine göre daha şık ve kullanım açısından daha rahat olduğundan dolayı modern kadınların daha çok rağbet gösterdiği aşikardır. Uzun etek modelleri günümüzün modasında farklı tasarım ve bağımsız çizgileri ile daha şık bir görünüm kazandı. Yaz sezonunda uzun etekler özellikle neon renk tonları efil efil uzun etekler altına giyilen şık sandaletlerle çok harika uyum sağlıyor.

uzun etek modası

Sezonun en trend uzun etek modelleri renkler ise, mavi, sarı ve yeşil gibi renklerin yanı sıra capcanlı renklerde oldukça fazla tercih ediliyor. Neon renk tonları geçtiğimiz sezonda olduğu gibi yine bu sezon oldukça güncel. Uzun etek modelleri etek boyları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmekte. Tabii ki bu durum zevk meselesi gördüğümüz bazı uzun etek modelleri yerlere kadar uzanırken, bazıları da ayak bileğinde bitebiliyor. Son olarak da diz hizasındaki eteklerde sezonun trendleri arasında ve oldukça fazla tercih edilebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu