Makyaj

Haftalık makyaj rehberi

Haftalık makyaj rehberi

Her gün yataktan kalkınca nasıl bir makyaj yapmalıyım diye düşünüyorsanız Kadınlive ekibi olarak sizler için her güne bir makyaj stili hazırladık.

Pazartesi

Şüphesiz ki herkesin en sıkıntı duyduğu yataktan kalkmak istemediği pazartesi günleri canlı ve enerji veren renkleri tercih edebilirsiniz. Lila, eflatun, mor gibi renkleri rahatlıkla kullanarak parlak tonlar kullandığınızda özellikle mor göz kapağınızın üzerine sürdüğünüzde bir de kalem çektiğinizde hiçbir renk kullanmadan son derece canlı enerjik ve şık görünebilirsiniz.

haftalik-makyaj-1

Salı

Pazartesi gününden sonra pembe tonlarında kullanacağınız bir parlatıcı gri bir göz makyajı harika bir görünümle yapacak olduğunuz önemli görüşmeleri toplantıları ciddi bir duruşla hem de bakımlı ve canlı bir görüntüyle rahatlıkla atabilirsiniz.

haftalik-makyaj-2

Çarşamba

Hafta ortası olması sebebiyle çarşamba günü toz pembe tonları ile yumuşacık bir geçiş yapabilirsiniz. Göz kapağınızı pembeyle kahverengiyi harika bir şekilde kombinleyerek maskarayla çok da hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Perşembe

Perşembe gününün kirpiklerinizi göz önüne çıkartarak göz kapağında sürmüş olduğunuz bakır bir renkle son derece harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. İsterseniz takma kirpikle bütün ilgiyi kirpiklerinize toplayabilirsiniz. Çektiğiniz bir eyeliner ile harika bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil.

haftalik-makyaj-3

Cuma

Haftayı bitirdiniz ve cuma gününe geldiniz. Akşamda bir yere çıkmayı planlıyorsanız dumanlı bir göz makyajı ile harika bir görünüme ulaşabilirsiniz. Yaptığınız göz makyajına güzel bir vuruşla istediğiniz her yere rahatlıkla gitmeniz mümkün.

Cumartesi

Çok yoğun bir hafta geçirdiniz akşamda bir yere gitmek istiyorsunuz cumartesi gününün harika ve enerjik geçmesini istiyorsanız dudaklarınızı öne çıkartarak fuşya tonları ile ve de mükemmel bir vuruşla çektiğiniz bir eyeliner ile muhteşem görünmeniz mümkün.

haftalik-makyaj-4

Pazar

Haftanın en yoğun geçen günlerin en bir tanesi olan pazar günü. Birçok işinize hallettikten sonra aktiviteler yapacak olduğunuz takdirde toprak tonlarını kullanabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayacak ve de enerjinizi yükseltecek toprak tonlarıyla sizde harika görünebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu