Dekorasyon

İkili koltuk modelleri dekorasyonu

İkili koltuk modelleri dekorasyon fikirleri

Her evde olmazsa olmaz var olması gereken şey ikili koltuktur. Birçok yerde kullanabileceğiniz ikili koltuklar evinize şık bir görüntü katabilir. Sizler için ufak bir araştırma yaparak en güzel ikili koltuk modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kadınlive dekorasyon ekibi olarak sizlere sunduğumuz ev dekorasyonunda ikili koltuk model ve fikirlerine gelin hep birlikte bir göz gezdirelim.

Genellikle cam önlerinin vazgeçilmezleri arasındadır ikili koltuklar. Hoş sohbetlerin yapılabileceği ve çayınızı yudumlayabileceğiniz en gözde köşelerden bir yerdir.

ikiz-koltuk-1

Çok güzel yanan bir şöminenin başında vakit geçirebileceğiniz ikili koltuklar ortama tam da ayak uydurabilecek mükemmelliğe sahiptir. Ayrıca yerini değiştirmek istediğiniz bu koltuklardan ayakları tekerlekli olanları tercih etmeniz sizin için daha faydalı olabilir. Bu koltukları tamamlayacak dekorasyonları doğru tercih etmeniz de oldukça önemlidir.

ikiz-koltuk-2

Evinizin salonunda ve oturma odasında bu ikili koltuklardan yararlanabilirsiniz. Kanepeyle birlikte iki berjerin yer aldığı, sandalye ve masaya eşlik eden ikili koltukla beraber odanız oldukça şık ve hoş bir görüntü elde etmiştir.

ikiz-koltuk-3

Oturma odanız dar bir yapıya sahipse sandalye formundaki ikilileri tercih edebilirsiniz. Bu ikililere eşlik edebilecek olan puf koltuklarda bu odaya huzur veren bir hava katabilir ve aydınlık bir dekorasyon yaratabilir.

ikiz-koltuk-4

Oturma odası dışında evin birçok köşesinde bu ikili koltukları kullanabilirsiniz. Bu koltuklarla birlikte bir sehpa ve hoş aksesuarları bir arada kullanarak kendinize uygun hoş ya da şık köşeler oluşturup anılar biriktirebilirsiniz. Bu köşeleri ister modern ister klasik formda oluşturabilirsiniz.

ikiz-koltuk-5

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu