Dekorasyon

Çalışma odası klasik dekorasyon önerileri

Çalışma odası dekorasyon önerileri

Çalışma odalarının farklı havaları vardır. Kimi insanlar klasik modellerden hoşlanmaktadır. Kadınlive ekibi olarak sizler için klasik çalışma odaları fikirlerini derledik… Son zamanlarda çalışma odalarında ve masalarında modern çizgiler hakim olmaya başladı. Buna rağmen siz hala klasik çalışma alanlarından ve çalışma odalarından vazgeçemiyorsanız yazımızın devamını inceleyin.

Çalışma masasını evinizde konumlandırırken estetiğe ve şıklığına özen gösterin. Çalışma alanınızın merkezinde bulunan çalışma masası bu alanının şüphesiz en dikkat çeken parçasıdır. Bu işleme ilk olarak kendi tarzınıza uygun bir çalışma masası alarak başlayın.

calısma-odasi-dekorasyonu-1

Çalışma alanının güzel ve şık olmasının yanında rahat olması da gerekir. Bunun için rahatsız edici ve sert sandalyeler yerine yumuşak ve ortopedik sandalyeler veya berjerler tercih edebilirsiniz.

calısma-odasi-dekorasyonu-2

Perde ve halı seçiminde daha spor tarzları seçerseniz ofiste değilde evde olduğunuz belli olur. Soğuk renklerin yerine canlı renkleri tercih ederseniz çalışma alanınızda daha fazla verim sağlayabilirsiniz.

calısma-odasi-dekorasyonu-3

Pembe, turkuaz, turuncu ve kırmızı renkleri çalışma odaları için en ideal renklerdendir.

calısma-odasi-dekorasyonu-4

Eğer odanızda çalışma masası koyacak kadar yeterli alan yoksa çalışma masanızı salonunuzun boş bir köşesine koyarak hem salondaki boş alanı değerlendirebilir hemde çalışma lanı oluşturmuş olacaksınız.

calısma-odasi-dekorasyonu-5

Ahşap mobilyalardan yapılmış çalışma masaları ile ev dekorasyonuna farklılık katmak sizin elinizde.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu