Dekorasyon

En güzel salıncak fikirleri

En güzel salıncak fikirleri

Çocukluk yıllarımızın en güzel hatıralarıdır salıncaklar, o güzelim çocuk yıllarımızın en heyecan veren salıncakları ne kadar büyüsek bile hala içimizde o coşkuyu yaşıyoruz. Gezmelere gittiğimizde salıncak gördüğümüzde içimizdeki çocukluk duygusu tekrardan hayat buluyor. Bu konumuzda en güzel salıncak fikirleri sizlerle paylaşacağız.

en güzel salıncaklar 2

Eskiler bilirler ki, günümüzdeki gibi parklar, salıncak olmazdı, evimizin bahçesi ağaçlara ya da sokaktaki herhangi büyük bir ağaç dallarında kalın uzun iple bağlanmış salıncaklar yapılırdı ve bizler onlarda eğlenirdik. Tabi artık şehirlerin yapısı ve havasında bu tarzlarda salıncaklar bulabilmemiz artık imkansız gibi bir şey oldu.

en güzel salıncaklar 3

Ama geniş evi ve büyükçe bir bahçesi olanlar için eski dönemlerin salıncak keyfini günümüzde de yaşayabilirler bu konuda salıncak fikirlerine galeriden bakarak ilham alabilirsiniz. Tek kişilik salıncaklar, çift kişilik koltuk tarzında salıncaklar, yatak tarzı salıncaklar ve hatta salon, balkon, bahçe gibi ortamlar için uygun kullanımlı salıncak tasarlayabilirsiniz.

en güzel salıncaklar 9

Evlerin geniş balkonlarına kuracağınız koltuk tarzında salıncaklar, sizin mutlu ve huzurlu bir gün geçirmenize yardımcı olurken dostlarınızla, eşinizle hoş sohbet edebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Elinize alacağınız kahve ile dinlendirici bir akşam keyfi yaşayabilirsiniz.

Salıncak Fikirleri / GALERİ

en-güzel-salıncaklar-5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu