Çanta Modelleri

Jeremy Scott’tan Fantastik Çanta Modelleri ve Şık Tasarımları

Jeremy Scott’tan fantastik çanta modelleri ve şık tasarımları

Sıra dışı ve göz alıcı tasarımları ile bu çantalar bildiğiniz çantalardan çok farklı! Moda dünyası hiç hız kesmeden sürekli olarak güncelleniyor. Farklı tasarımlarıyla yeni bir trend yaratan ünlü moda tasarımcısı Jeremy Scott, İtalyan markası olan Moschino için çok ilginç ve sıra dışı renkli çanta koleksiyonuna imzasını attı.

Jeremy Scott 1

Birçok farklı markaların temalarından oluşan çantalarda en ilgi çekicileri ise Sünger Bob ve Mc Donald’s temalı tasarımlar oldu! Bu harika çanta modelleri, Beymen mağazalarında satışa sunuluyor.

Jeremy Scott 8

Ünlü modacı Jeremy Scott tarafından tasarlanan bu fantastik çantalar, tarz ve stil sahibi modern kadınların vazgeçilmezleri arasında olacak gibi görünüyor. Sıradanlıktan sıkılanlar için farklı bir hava katacak olan bu çantalar tüm dikkatleri üzerinize çekebilecek nitelikte. Eşsiz koleksiyonda gördüğümüz her parçayı biz çok sevdik. Bu muhteşem çanta koleksiyonunda sizler hangi parçayı daha çok beğeneceksiniz?

Jeremy Scott 7

Moda tasarımcısı Jeremy Scott‘un İtalyan markası Moschino için tasarladığı çanta koleksiyonunu görmek için aşağıdaki galeriyi inceleyin. Fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

‘Jeremy Scott’tan fantastik enjoy çanta tasarımları / GALERİ

Jeremy Scott 10

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu