Kadinlive.com

Yazlık Trençkot Modelleri Çok Tuttu!


Yazlık Trençkot Modelleri Çok Tuttu!

Bildiğiniz trençkot kalıbını ve kumaşını bir kenara atın. Eminim, “Her kadının ilk tepkisi, yazın bu sıcak günlerinde trençkot mu giyilir” olmuştur. Fakat bu trençkot modelleri bildiğiniz trençkota göre epey ince ve çok daha spor. Ayrıca, uçuş uçuş ve incecik olan salaş modeller, farklı detaylara önem veren hanımların çok hoşuna gidecektir.

Sezonun trendleri arasında olan yazlık trençkot modelleri, kadınların özellikle hafif soğuk havalarda üzerine alıp dışarıya çıkabileceği eşsiz parçalar arasında yerini alıyor.


Yazlık trençkotlar, bu sezon çok farklı, moda tasarımcılarının birbirinden şık ve harika yazlık trençkot modelleri tasarlaması kadınların şıklık katıyor. Kadınsılık vaat eden bu trençkotlar, her stil sahibi kadınlara hitap edebilecek nitelikte olduğunun altını çizelim. Yazlık trençkot modern çizgileri ile kadınların şıklığına şıklık katıyor.

Birbirinden harika ve modern modellere sahip trençkotları aşağıdaki galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz. Yazlık trençkot modelleri arasında hangi model sizin stilinize uygun?

Yazlık Trençkot Modelleri / GALERİ

trençkot 12

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git