Kadinlive.com

Harem Şalvar Pantolon Modelleri ve Kombinleri


Harem Şalvar Pantolon Modelleri ve Kombinleri

Geçtiğimiz yıllardan beri modası hiç düşmeyen spor ve şık pantolon modası harem şalvar pantolon modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda da oldukça çok günceldir. Spor giyimin yükselişi geçtiği bu sezonda moda trendleri arasına harem pantolonlarda girdi! Spor giyim parçalarından biri olan harem pantolonlar bu sezonda öne çıkıyor.

Sezon trendleri arasında olan Harem pantolonun diğer ismi ise “jogging pantolon” olarak da biliniyor. Harem pantolon modelleri şalvarları anımsatsa da çok şık ve zarif pantolon modelidir. Moda blogger’ları tarafından çok beğeniliyor ve bu trend sokak modasının da gözde olan parçaları arasında.


Harem pantolonları giymesi riskli olan parçayı, giyinirken dikkat ederseniz gardırobunuza eklemenizi tavsiye ederiz. Örneğin bu tarz ve stil pantolon modellerinin fazla kumaş ihtiva etmesi sizleri olduğunuzdan daha fazla kilolu gösterebilir. Harem şalvar pantolon modelleri seçerken az kumaş kullanılmış modellerini seçmenizde fayda görüyoruz.

Bu tarz pantolonlar hacmi geniş olduğundan dolayı kombin yaparken üzerine tam oturacak ve dar üst parçalar giyinmeniz akıllıca bir seçim olacaktır. Bu model pantolonlar crop top, kısa üstler ve vücudunuza oturan ceketler ile çok şık ve güzel duruyor. Pantolonunuzun altına giyeceğiniz topuklu stiletto ayakkabılar veya sandalet ayakkabılar ile feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizler için en güzel harem şalvar pantolon modelleri ve kombinleri ile ilgili en güzel görsellerini seçtik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Umarım harem pantolon modellerini beğenirsiniz.

Harem Şalvar Pantolon Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git