Saç Modelleri

Kalpli En Güzel Saç Örgü Modelleri

Saçlara farklı ve ilginç saç örgü modelleri, uygulanabiliyor. Kalp şeklinde saç örgüleri bu yılın favori saç modelleri arasında olduğunu belirtelim. Kalp şeklinde saç örgüsü nasıl yapılır? bu konuyu Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için kaleme aldık. Muhteşem saç örgülerini pratik ve kolay bir şekilde saçlarınıza uygulayabilir ve çok şık görünümler kazanabilirsiniz.

Rahat ve şık gösterişli saç modelleri aradığınızda sizlerin en kolay ve pratik yoldan kurtarıcınız olan örgü saç modelleri farklı model ve örgü teknikleri kullanarak farklı bir saç modeli uygulamanıza olanak sağlıyor. Bayanların tercih ettikleri örgü modelleri ise dağınık topuz saç örgü modelleri, balık sırtı saç örgü modelleri ve örgü içerisinde örgü saç modelleri gibi pek çok saç modeli mevcut sizler için kaleme aldığımız kalp şeklinde saç örgüsü modellerini, bu yazımızda anlatmaya çalışacağız ve ayrıca aşağıdaki videoyu izleyerek ve foto galeriyi inceleyerek kendiniz evde rahat bir şekilde saçlarınıza kalpli saç örgü modelleri, uygulayabilirsiniz.

Bayanlar tarafından sevilerek uygulanan saç modellerinden biriside kalpli saç örgü modelleri, bu tarz saç örgüleri kolay ve pratik bir şekilde saçlarınıza uygulayarak muhteşem görünümlü saçlar elde edebilir ve dışarıya çıkarken veya gezmelere giderken kullanabileceğiniz kolay ve basit saç modeli ile kusursuz güzelliğinize elegant duruş sergileyebilirsiniz. Kalpli saç modellerini saçlarınıza 3 farklı şekillerde uygulayabilirsiniz.

Kalpli saç örgü modellerinden sizlere ilk olarak önereceğimiz model ise saçlarınızın uzun oluşuna göre 1, 2 veya 3 tane kalp şeklinde saç örgüsünü alt alta gelecek şekilde saçlarınıza farklı şekiller verebilir ve muhteşem görünüm sergileyebilirsiniz. Bu tarzda kalp şekli yapmak isterseniz saçlarınızın orta kısmından 1 veya 3 tane ince örgüler oluşturmak için saç tutamları ayırın sonrasında ise ince saç lastik ile saç tutamlarını bağlayın. Sonrasında tuttuğunuz tutamı 3 ayrı şekilde örgü yapın. Saç lastiği içindeki örgülerin uç kısımlarını içeride kalacak şekilde ayrı ayrı ördüğünüz örgülerin 2 tanesi dışarı çıkartın ve kalp şeklini alacak şekilde 3’üncü örgü ile birleştiriyoruz.

Muhteşem kalpli saç örgüsü modelleri

Kalpli saç örgüsünün diğer bir modeli ise saçlarınızı yarı at kuyruğu olacak şekilde toplayarak saçı lastik ile sabitliyoruz. Daha sonrasında ise saç kuyruğunuzu saçınızın üst kısmından içeriye doğru geçiriyoruz ve saç kuyruğunu 2 ayrı burgu haline getiriyoruz ve alt kısımdan burgu haline getirdiğimiz saçları tutturuyoruz. Burgulu saç modellerinde kalp şekillerinin zor durduğu için saçlarınıza kullanacağınız tokalar yardımı ile muhteşem görünümlü tam kalp saç modelleri yakalayabilirsiniz.

İlgili Ayrıca BKNZ; Örgü saç modelleri 2015 enjoy

Son olarak 3’üncü kalpli saç modeli ise bu saç örgüsü modelinde saçlarınızı arka kısmından birbirine yakın olacak şekilde 2 kulak yapıyoruz ve daha sonra saçları örüyorsunuz. Saçlarınızın üst kısmına doğru daireler şeklinde burkarak saç örgülerinin alt kısmında birleştiriyoruz ve ortaya çok şık ve muhteşem saç örgüleri çıkıyor.

Video izleyerek kalpli saç örgüsü modeli yapabilirsiniz.

‘Kalpli En Güzel Saç Örgü Modelleri’ için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Gecesi İçin En Güzel Saç Modelleri başlıklı yazımızda yılbaşı ve yeni yıla özel saç modelleri ve fikirleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu