Saç Modelleri

Gelmiş geçmiş en güzel kısa saç modelleri

Yaza yepyeni bir saç stiliyle girmek ister misiniz? Sizin için tüm zamanların en güzel kısa saç modellerine sahip olan ünlüleri seçtik. Listemizde Audrey Hepburn’ün ikonik pixie kesiminden Katie Holmes’ın bob saçlarına kadar pek çok seçenek var.

İşte tüm zamanların en güzel kısa saç modelleri

Audrey Hepburn’ün pixie kesimi, gelmiş geçmiş en ikonik kısa saç modellerinden biri. Bu nefis kesim, 1995 yılından bu yana popülerliğini koruyor.

saç modelleri 2

Prenses Diana’nın kâküllü kısa saçlarını hatırlamayan var mı? Hayatı boyunca kendini hayır işlerine adayan prenses, pixieyi andıra, önleri hafif uzun bırakılmış saç modeliyle 90’ların vazgeçilmez saç trendini başlatmıştı.

saç modelleri 3

Kate Moss, uzun sarı saçlarını 2001 yılında ani bir kararla kısacık kestirmişti. Yalnızca 1 yıl kadar bu modeli kullanan Moss, kısa saçlarıyla herkesten tam not almıştı.

saç modelleri 4

2005 yılında V For Vendetta filmiyle izleyici karşına çıkan Natalie Portman, rolü için saçlarını kazıtmıştı. Ünlü aktris, bir süre sonra harika bir forma bürünen saçlarıyla tüm cazibesini tekrar konuşturmuştu.

saç modelleri 5

Katie Holmes, her zaman alışık olduğumuz uzun saçlı görüntüsünü 2007 yılında değişime uğratmıştı. Saçlarını bob (küt) kestiren Katie, küçük yüzünü ortaya çıkaran bu modelle çok beğenilmişti.

saç modelleri 6

Harry Potter serisi ile tanıdığımız Emma Watson, unutulmaz kıvırcık saçlarını film bitiminde kısacık kestirmişti. Emma, herkes tarafından çok beğenilen bu saç modeli ile “küçük kız” imajından sıyrılmıştı.

saç modelleri 7

Louis Vuitton’nun 2014 çanta koleksiyonunun yeni yüzü olan Michelle Williams, son zamanların en çok beğenilen pixie kesim saçlarıyla dikkat çekiyor. Michelle, sevimli yüzüne çok yakışan bu model ile saçlarını kısa kestirmek isteyen kadınlara ilham kaynağı oluyor.

saç modelleri 8

Açlık Oyunları adlı film serisinde yıldızı parlayan Jennifer Lawrence dümdüz kullandığı uzun saçlarını, trendlere uyup pixie model kestirmişti. Uzun süredir saçlarını kısa kullanan güzel oyuncu, bu modeli kendine en çok yakıştıran isimler arasındaki yerini de aldı.

saç modelleri 9

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu