Saç Modelleri

Yıldızların yarı toplu saçları

Kadınlive kadın ekibi olarak dünyaca ünlü yıldızların yarı toplu saç modellerini kaleme aldık. Hollywood yıldızlarının mükemmel bir görünüm için tercih ettiği yarı toplu saç modellerini siz de deneyebilirsiniz …

Simetri etkisi: Kourtney Kardashian ortadan ayırdığı uzun saçlarının ön kısımlarını geriye doğru burguyararak tokayla tutturmuş. Son dakika dışarı çıkma planlarında sizi kurtaracak pratik bir saç modeli.

yari-toplu-sac-modeli-1

Örgülü güzellik: Perçemlerini toplayıp ön kısımda bir taç formunda ördüren Kate Hudson harika görünüyor.

yari-toplu-sac-modeli-2

Kedi saçı: Emma Stone kaküllü orta boy saçlarını ön kısımlarından geriye doğru yarım toplamış. Kakül vurgusunu arttıran saç modeli kedi gözlerini de ortaya çıkarıyor.

yari-toplu-sac-modeli-3

Tepeden toplayın: Prenses saçı demişken Amanda Seyfried’in saç modeli geliyor hemen aklımıza. Saçlarınızın ön tepe kısmını geriye doğru tutturun. Geriye kalanların uçlarına yoğun olarak saç maşası uygulayın. Geceye hazırsınız!

Yüksek drama: Kabarık saçlarınızın tepelerini hafif serbest bırakarak, öndeki saçlarınızı kulak hizanızdan geriye atarak arkaya doğru toplayınız. Yarı toplu prenses saç modeli yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak için ideal.

yari-toplu-sac-modeli-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu