Kombinler

Kot Gömlek Nasıl Kombin Yapılır?

Kot Gömlek Kombinleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen kombinler arasında kot gömlek kombinleri yer alıyor. Kot gömlekler artık her şeyle kullanılabiliyor. Önemli olan nasıl kombin edildiği! Bu muhteşem denim gömlekleri bayanlar kadar, erkeklerde tercih ediyor. Peki kot gömlek nasıl giyilir? bu konuyu Kadınlive editörleri olarak kaleme aldık. Gelin hep birlikte kot gömlek kombin önerilerine bir göz atalım.

Kot gömlek kombin edilirken ilk dikkat edilmesi gereken uyumlu bir parça ile kullanılmasıdır. Örneğin mini bir kot şort ile kombin edilebilir. Altına spor ayakkabı ile giyilirse spor bir kombin yapılmış olabilir. Fakat stiletto bir ayakkabı giyilirse daha şık durur ve akşam yemeği ya da club tarzı yerlerde giyilebilir. Eğer altına tayt giyilirse daha spor bir kombin olur ve spor bir ayakkabı ile kullanılmalıdır.

Boyfriend Kot Gömlek ve Yamalı Jean Kombini

Kot gömlek modelleri altına ne giyileceğine aslında kendi karar verir. Çünkü tarz tarz ve farklı modellerde kot gömlekler var. Düz normal bir kot gömlek siyah tayt ve siyah atlet ile önü açık bırakılarak kullanılabilir. Eğer kot gömlek daha farklı ve dantelli biraz daha şık ise altına giyilecek pantolon ona göre belirlenir ve daha şık bir topuklu ayakkabı ile kombin edilebilir.

Kot Gömlek Beyaz Jean Feminen Tarz Kombin

Kot gömlek yapısı itibari ile spor görünümlüdür. Bu nedenle şık hale getirmek olukça zordur. Kot gömlek kombinleri yaparken ve son derece şık bir görünüm elde etmek için komik kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Bundan dolayı şıklık yerine spor stilden biraz daha ileri seviyede kullanılabilir.

Deri Etek ve Kot Gömlek Kombinasyonu

Kot gömlekler ile kumaş kalem etekler ve kumaş pantolonlar hiçbir zaman kombin edilemez. Birbirine tamamen aykırı parçalardır. Bunun yerine daha spor etekler ile kombin edilebilir. Kot gömlekten biraz daha açık tonlarda kot bir çan etek üzerine kot gömlek giyilerek göbeği bağlanılarak kullanılabilir. Altına stiletto ya da converse giyilebilir. Böylece hem şık hem de spor bir kombin yakalanabilir.

Bu içerikte ilgi çekebilir; Pileli Etek Nasıl Kombin Yapılır?

Kot Gömlek Modelleri ve Kot Gömlek Kombinleri / GALERİ

Mini Etek ve Kot Gömlek Kombinleri Trendy

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu