Kombinler

Jean (Kot) Pantolon Paçalarını Sıvama Trendi

Pantolon Paçalarını Sıvama Modası!

Moda akımı olan trendlerden biriside paça sıvama trendi oldu! Son zamanların en moda trendi haline gelen paça kıvırma modası gerek sokak stillerinde, gerek ünlülerin modasında paçaları kıvırma oldukça popüler bir hale geldi. İlkbahar/yaz sezonun en favori jean pantolonların paçasını kıvırmak popüler olduğu kadar, sonbahar/kış sezonunda da bu moda akımı trend olarak devam edecek.

pacalari kıvırma

Modanın nabzında kısa paçalar makbul olsa da trend akımına uğrayan boyfriend jean pantolonların paça kıvırma trendi olarak takip etmekte olsak da, her tarz, her model jean pantolonların moda akımı olan paça kıvırma trendine kapılarak önemli ölçüde payına düşeni alacağını göreceğiz. Eğer bu moda akımına ayak uydurmak istiyorsanız bir takım kombinasyonlara dikkat etmelisiniz, sizin için bazı stil önerilerimiz olacaktır.

pacalari kıvırma 1 1

Jean pantolonlarınızın paçalarını kıvıracaksanız, tüm gözler ayaklara ve dolayısıyla bilek kısımlarına odaklanacağı için ayakkabı tercih ederken çok şık ve tarz bir ayakkabı seçmeniz akıllıca olacaktır. Ayakkabınızı vurgulamak istiyorsanız şık ayakkabınız için de jeanların paçalarını sıvayabilirsiniz.

pacalari kıvırma 2

Topuklu veya topuksuz ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz paça sıvama trendini kesinlikle ister kumaş olsun, ister jean olsun İspanyol paça pantolonlarla bu trendi uygulamayın! Çünkü kıvrılan İspanyol pantolonların paça modellerinden dolayı altta gözüken ayaklar çan zili gibi görüneceğinden dolayı göze hoş olmayan görüntüler ortaya çıkarabilir.

pacalari kıvırma 3

Paça sıvama trendi olarak bir kaç sokak modası kombinlerini hazırladık. Galeride inceleme fırsatı bulabileceğiniz bu moda akımı olan paça sıvama trendi size ilham ve fikir verebilir.

pacalari kıvırma 9

Paça sıvama trendi modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız olan Kış Modası Renk Trendleri başlıklı makalemiz de sonbahar/kış sezonu için en güzel renk kombinasyon önerileri vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu