Kombinler

2018-2019 Yaz Trendleri: Bermuda Şort Modelleri ve Kombinleri

Bermuda Şort Modelleri ve Kombinleri

Her kişinin gardırobunun bir parçası olan bermuda şortlar, geçen sezondan maskülen tarzın etkisi ile kadın giyim parçaları arasında görülmeye başladı. Bermuda şort esasen vücuda oturan ve dizde biten klasik kesim şort’tur. Kısa şortlarla rahat hissetmeyen bayanlar bermuda şortlarla istedikleri konforu elde edebilirler.

bermuda şort kombin modelleri 1

Sokak modasına damga vuran bermuda şort kombinleri, ilkbahar-yaz 2018-2019 sezonunda da sokak modasında yerini alacak şort’tur. Hatta bermuda şort, çeşitleri rahatlıkla ofis giyim stillerinin bir parçası olabilir. Genellikle bu berduma şort modellerini kombin yaparken ceket, gömlek, ofis giyimi, t-shirt’le, günlük giyiminize ait kombinler oluşturabilirsiniz.

bermuda şort kombin modelleri 4

Çok geniş kesim, renk ve malzemede hazırlanan bermuda şortların kendi bedeninize uygun seçeneğini kolaylıkla seçebilirsiniz. Örneğin kısa bacaklı bayanlar bermuda şort’da yüksek belli olanlarını seçip, ayağına ince krem renklerinde yüksek topuk ayakkabı giyinebilirler. Uzun bacaklara sahip bayanlar, özellikle diz hizasına biraz üstünde olabilecek daha uzun tarzda olan bermuda şort modelleri tercih edebilirler.

bermuda şort kombin modelleri 5

Sizler için hazırlamış olduğumuz “bermuda şort kombin” fotolarını sunuyoruz. Fotoları galerisini gezmek için resimlerin üzerine tıklayınız…

bermuda şort kombin modelleri 7

Bermuda Şort Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu