Kombinler

2022 Sonbahar / Kış Yamalı Jean (Kot) Pantolon Kombinleri

2022 Yamalı Jean (Kot) Pantolon Kombinleri

Yamalı Jean (Kot) Pantolon Kombinleri

Gardırobunda 2022 jean (kot) pantolon olmayan bayan muhtemelen yoktur. Artık herkes de biliyor ki, günlük kıyafetlerde çaba sarf etmeden ladin ve şık görünmek için jeans (kot) pantolon kullanmak yeterlidir. Bugün bahsedeceğim jean tarzı sonbahar-kış sezonunda trend olacak yamalı kot pantolonlar.

yamali kot 1

Yama modasında jean (kot) pantolonlar daha çok tercih edilse de jean (kot) ceket ve gömleklerde bu moda trendlerinde kendini gösteriyor. Özellikle sokak modasında sıkça görülen yamalı kotlar birçok markanın koleksiyonunda da yerini aldı.

yamali kot 2

Birkaç sezon başta görülen yamalı jean’lerde daha fazla denim kumaşın çeşitli renklerinden oluşan yamalar vardı. Daha sonra ise yamalar biraz farklı tarz aldı ve çeşitli renk ve desenli logo ve sloganlardan oluşan formda karşımıza çıktı.

yamali kot 3

Basit yamalı jean (kot) pantolon kombinleri yapmak daha rahat olsa da, renkli ve desenli yamalarla süslenmiş kot giyimleri giyerken biraz dikkatli olmak lazım. Giyim parçalarınızdan biri yamalıysa diğer parçaları daha basit seçmeye dikkat edin.

yamali kot 6

Kadinlive.com yamalı jean trendlerinden bir dizi kombin fotoları sunar : Sizler bu moda trendi olan yamalı jean (kot)‘ları nasıl buldunuz?

yamali kot 12

Yamalı kot (jeans) kombin ve modelleri için galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu