Saç Renkleri

Kumral Tene Hangi Saç Rengi Yakışır

Kumral Tenlilere Yakışan Saç Rengi

Kadınların tenlerine uygun saç renklerini bulurken zorlandıklarını söyleyebiliriz. Biliyoruz ki her saç rengi maalesef ki her ten rengine uyum sağlamamaktadır. Çok güzel bir kadınsanız yanlış seçtiğiniz saç rengiyle bu güzelliğinizi kapatabilirken, doğru seçtiğiniz bir saç rengiyle güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Bu sebeple ne renk tene sahip olursanız olun doğru bir saç rengi seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Kumral Saç Renkleri ve Modelleri

Bildiğimiz üzere insanlarda ten rengi sıcak ve soğuk olmak üzere ikiye ayrılır. Mavimsi tonlara sahip olan insanlar soğuk ten rengine sahipken sarı ve altın tonları sıcak tonlu ten rengine sahiptir.

Işıltılı Kumral Kahve Saç Rengi

Kumral Tenlere Göre Saç Renkleri

Diğer ten renklerine göre kumral ten rengine sahip olan kadınlar daha zor saç rengine karar verirler. Saç rengine en zor karar veren grubun kumral ten olduğunu söylemek son derece doğru olacaktır. Kumral tenli kadınlar karamel, kumral, siyah, kızıl ve fındık kabuğu tonlarındaki saç renklerini tercih etmelidirler. Ama yaz aylarında bronzlaşan kumrallar saç renklerinde sıcak ton ten rengine sahip olan kadınlarla aynı rengi tercih etmeliler. Kumral kadınlarda her renk saç tonu abes durmaz.

Koyu Kumral Saç Renkleri

Kumrallara yakışan saç renkleri olarak; kum sarısı, koyu altın, bal rengi ve kül sarısı tonları söylenebilir. Fakat koyu kumral biriyseniz platin rengi de size yakışacaktır. Kızıldan vazgeçemeyen bir kumralsanız kızıla yakın ve kızılın tüm tonları size yakışacaktır. Koyu kızıl renkler kumral kadınları daha çekici kılar. Kumral tonlu kadınların kaçınması ve tercih etmemesi gereken saç renklerinin en başında kahverengi gelmektedir. Çünkü kahverengi saçlarınızı geri plana atarak yüzünüzü cansızlaştırır.

Kum Sarısı Saç Rengi Kumral Ten

Bu renklerden farklı olarak siz kumral tenli kadınlar; koyu kumral, bakır kızılları, çikolata, sütlü kahve gibi saç renklerini tercih etmelisiniz. Unutmayın güzellik saçlarda başlar.

Kumral Tene Karamel Saç Rengi

İlgili bunları da kaçırmayın : Kumral tenlilere yakışan saç renkleri

Kumral saç rengi için bir dizi görsel hazırladık. Aşağıdaki galeriden kumral saç renklerini inceleyerek ilham alabilirsiniz. Şimdi sizi kumral saç renkleri ve modelleri ile baş başa bırakıyorum.

Küllü Kumral Saç Rengi

Kumral Tene Hangi Saç Rengi Yakışır / GALERİ

Kumral Saç Renkleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu