Saç Renkleri

Gri saç renkleri kimlere yakışır?

Gri saç rengi kime yakışır, bu sezonun en trend saç renkleri arasında olan gri saç renkleri nasıl elde edilir, ve gri saç modelleri hakkında bu yazımızda konuşalım istedik. Kadınlive editörleri tarafından kaleme alınan gri saç renkleri ve modelleri hakkında derlemeleri sizlere sunuyoruz.

Trend gri saç modası

Bu yılın moda trendleri arasında olan gri renk saç tonları, küllü saç modası oldukça güncel ve popüler. Gri nört saç rengi olduğundan dolayı her cilt tenine uyum sağlamaz. Yanlız makyaj ile kullanılırsa herkese yakışır. Gri saç renkleri haricinde diğer renklerin arasına atılan gri tonları küllü gri saç renkleridir. 2015’in sezon trendleri arasında olan gri renkler ile kullanılan renkler siyah gri, sarı gri, kumral ve kahve gri saç renkleri uyum içerisindedir.

Beyaz ve gri karışımı saç renkleri

Sezonun trendi haline gelen gri saç renkleri sokak modasında da boy gösteriyor. Sokak modasında gençlerin favorisi olan gri saç renkleri en çok tercih ettikleri saç renkleri arasındaki yerini almış durumda. Sizlerde tarz ve stil sahibi olmak istiyorsanız gri saç rengi trendine ayak uydurabilirsiniz. Eğer gri saç rengi çok iddialı diyorsanız sizin için bir önerimiz daha var. Kahve, siyah, sarı, kumral, saç renkleri üzerine gri gölgeler atarak moda trendine ayak uydurmuş olursunuz. Ayrıca ombre grisi saç renkleri, de bu yıl oldukça moda ve trendler arasında olduğunu hatırlatalım…

En güzel gri saç renkleri 2015 modelleri

Yeni moda gri saçlar!

2015 yeni sezonda hızlı bir şekilde büyüyen ve yayılan gri saç renkleri ve tonları her tarza, stile ve her cilt ten rengine uyum sağlayabiliyor. Gri saç renkleri soluk ve cansız bir saç rengi tonu olduğu için sıcak ve canlı makyaj renkleri uygulandığında çok şık ve harika bir görünüm veriyor. Makyaj yapmayı sevmiyorsanız beyaz ve soluk tenli iseniz gri saç renginden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü gri saç renkleri soluk ve cansız saç renkleri olduğu için sizi daha yaşlı ve daha solgun gösterecektir. En şık ve en trend gri saç renkleri ise sokak modasının trendi olan sarı gri ve siyah gri saç rengi tonlarıdır. Saç rengi tercihlerinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Şık model gri saç rengi 2015 modelleri

Gri saç renkleri kimlere yakışır?

Gri saç renkleri ve tonları saçların diplerine uygulanmadığı taktirde her cilt ve ten rengine yakışır, gri saç rengini canlı makyaj ile kullanıldığında ortaya çok şık ve hoş bir görüntü çıkar. Siyah gri saç modelleri esmer bayanlarda çok güzel duruyor. Sarı gri saç renkleri ve modelleri buğday tene sahip bayanlarda çok güzel duruyor. Beyaz tene sahip hanımlara ise en çok gri ombre saç rengi yakışıyor. Bu şekilde saç dipleri koyu olacak ve yüz renginiz soluk, cansız görünmeyecektir.

Gri ombre saç modelleri 2015

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ; Açık karamel saç rengi en çok kimlere yakışır

Sizin için hazırladığım gri saç renkleri ve modellerini galeriden inceleyebilirsiniz. Bu saç renkleri ve modelleri sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir.

Gri saç renkleri ve modelleri için resimleri görüntüleyin…

Beyaz ve gri karışımı saç renkleri

Bir önceki yazmış olduğumuz makalemizde 2015 yeni trend: gri saçlar hakkında bilgiler vermiştik bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Gri saç en büyük hayalimdi ama bir türlü karar veremiyordum bilgilendirdiğiniz için teşekkürler…

    1. Merhaba Merve hanım işinize yarayacak bir uygulama var fotoğrafınızı yükleyerek saç rengi deniyorsunuz tavsiye ederim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu