Kadinlive.com

Mango’dan Büyük Beden Elbise Koleksiyonu


Mango’dan Büyük Beden Elbise Koleksiyonu

Hazır giyimin öncü markalarından olan Mango, yeni sezon büyük beden koleksiyonu olan ‘Violeta’ serisini tanıttı. Büyük beden kıyafet bulmakta sıkıntı çeken bayanlara yönelik tasarladığı koleksiyonunu belirli ülkelerde satışa sunulacak.

İspanyol, moda devi olan Mango, Violeta adını verdiği koleksiyonda birbirinden şık ve muhteşem giyim parçalarını dolgun bayanlar için sergiledi. Mango büyük beden elbiseler, ilkbahar tanıtımlarını Avusturulya’lı dolgun manken Robyn Lawley ile yaptığı işbirliği ile tanıttı.

Mango yeni sezon büyük beden giyim’de kilolu kadınların bulmakta zorlandıkları giyim parçalarını büyük beden elbiselere nasıl yansıtacağı ise merak konusu oldu. Mango, Violeta serisi için kendi bünyesinde özel ekipler oluşturdu. Bu ekip koleksiyon tasarımlarından tutun da mağazalara kadar her alanda yakından ilgilenecek ve bu sayede öncü marka Mango, büyük beden kıyafet konusunda sektörün göz bebeği haline gelmeyi hedefliyor.


Mango büyük beden elbise modelleri, arasında kot elbiseler, pantolonlar, kot ceketler ve bluz gibi birçok giyim parçası bulunuyor. Stil ve tarz sahibi kadınların ilgisini çekeceği aynı zamanda rahatlığı ile öne çıkan yeni seri koleksiyonun ülkemizde de çok fazla ilgi göreceğini tahmin ediyoruz.

Violeta, büyük beden giyim koleksiyonu Ocak ayında satışa çıkarılacağı belli başlı ülkeler ise, Fransa, Hollanda, İtalya, Almanya ve Türkiye olmak üzere Mango mağazalarında satışa sunulacak. Mango‘nun online alışveriş mağazalarında da yerini alacak olan büyük beden koleksiyonundan beğendiğiniz ürünü temin edebileceksiniz. Mango‘nun yeni sezon büyük beden koleksiyonunu sizler nasıl buldunuz? Galeriden inceleyerek fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Mango’dan Büyük Beden Koleksiyonu / GALERİ

mango-beden-4

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git