Güzellik

Halle Berry güzelliğinin sırrı

Halle Berry güzellik sırları

Güzel bir kadın olan Halle Berry‘in sizler için hazırladığımız güzellik sırlarını sunmaktan gurur duyarız. Hollywood son zamanlarda en çok sözü edilen yıldızlardan biri olan Halle Berry sadeliği ile herkesin dikkatini çekiyor. Son yılların en gözde insanları arasında yer alan Halle Berry kendi çizgisinde sadeliği asla bırakmayandır…

1950’lerin sanatçılarından olan Dorothy Dandridge‘nin hayatından bahseden filmde baş rolde oynayan Halle Berry‘nin uyguladığı bazı şartları mevcuttur:

01. Sade güzellik

Halle Berry kameralarsız yaşamında çok az majyaj yapmayı severdi. Fondöten kullanmazdı. Yalnızca gözlerine maskara sürüp dudaklarını boyardı. Beş yıldır aynı marka nemlendirici ve temizleyiciyi kullanan yıldız makyaj malzemelerini sık sık değiştirmenin uygun olmadığını düşünürdü. O, insanlarda kaşların büyük önem taşıdığını düşünür ve ona göre davranırdı.

halle-berry-güzellik-sırrı-1

02. Saçlarınız size özgüdür

Halle Berry’nin size önerdiği saçlarının boyu ve stili hakkında bilgileri göz ardı etmeyin. Zevkine göre saçlarını kestirir ve boyardı. Genç oyuncu saçlarının sanki hiç el değmemiş gibi darmadağın bir görünümde olmasını istiyor. Beş haftada bir saçına röfle eder. Saçlarını nemlendirmeye özen gösterir ve buna uygun kremler kullanır.

Halle Berry

03. Zihin ve vücut sporu

Bir yıl öncesine kadar Berry çok ağır vücut sporlarına ilgi göstermişti. Bir yıldır yogayla uğraşıyor. Zihin jimnastiği içinde yoganın iyi olduğunu vurgulayan sanatçı kaslarını güçlendiren hareketleri tercih ediyor.

halle-berry-güzellik-sırrı-3

04. Cesurluk payı yüksek

Halle Berry çekici ve güzel olmanın en önemli yolu cesur bir kadın olmaktan geçtiğini söyler. Bunuda kadınların makyajda ve giyimde verilen cesur kararları sayesinde olacağını belirtiyor. Berry sunduğu bu kararlarına inanıyor ve tüm kadınların örnek alarak bu önerileri gerçekleştirmelerini istiyor.

halle-berry-güzellik-sırrı-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu