Makyaj

Yaz Modası İçin En Gözde Oje ve Tırnak Renkleri

Yaz Modası İçin En Gözde Oje ve Tırnak Renkleri

Kadınların vazgeçilmezi olan ojeler, yeni sezonda da oldukça dikkat çekici renklerle popüler hale gelecek. Bronz ve altın renklerin öne çıkacağı sezon modasında, tırnaklar parlayacak.

Oje ve tırnak renkleri

Birçok kişinin merakla beklediği yeni sezon oje renkleri sezonun klasik etkisi olan bronz, pirinç ve gold esintilerle karşımıza çıkacak. Klasik renklerin yanı sıra, sarı rengin her tonunu bu sezonda da tırnaklarda ve makyajda göreceğiz. Özellikle bronz tende şık görünecek olan bu renkler, ten renginize uygun renk tonlarında tercih edebileceğiniz seçeneklerle tırnaklarınızı süsleyecek.

2015 moda tirnak renkleri 1

Ellerin ve ayakların her zaman bakımlı olması gerekirken, makyajınızla uyumlu tırnaklarınızı, saçlarınıza takacağınız simli kaynaklar kullanılabilir. Ten rengi koyu olanlar bronz tonları, açık olanlar açık tonları tercih edebilir. Desenleri kıyafetlerde göreceğimiz yaz sezonunda, ojelerinizi olabildiğince sade tutmanız yeterli olacaktır.

2015 moda tirnak renkleri 2

Ombreler Popülaritesini Yitiriyor

Oje modasında geçtiğimiz yıllarda farklı renklerle kullanılan ombreler tercih edilmeyecek. Tırnak süslemelerinde daha sade renkler tercih edilecek.

2015 moda tirnak renkleri 3

Desenli ojeler de bu yıl moda değil. Çünkü hayatımızda yeterince deseni kullanıp, karmaşa yaratacağız. Tırnak diplerinde de uçlarında da aynı renk ojeler olurken, daha farklı süsler isteyenler için simlerle küçük birer dokunuş yeterli olacak. Yılın oje trendlerini belirleyen desenli ojeler herhalde birkaç yıl daha geri planda kalacak.

2015 moda tirnak renkleri 4

İlle de Desen Diyenler Ne Yapacak?

Desenli ojeleri ille de kullanmak isteyenler, birçok farklı doğal deseni tercih ederek etiketler kullanabilir. Tavus kuşu desenlerini tercih ederek mavi, sarı, turuncu ve yeşil tonlarını kullanabilirsiniz. Yani sarı bir kıyafet giyindiğinizde, oje modası için en belirgin uyumu yakalayacağınız bu desenlerle tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Tekstil sezonunda öne çıkan renkler sarı, gri ve yeşil tonlarıdır. Bu renklerle kontrast oluşturacak renkler, vurgulayıcı bir şekilde tercih edilebilir.

2015 moda tirnak renkleri 7

Mat Oje Sevenler

Mat oje tutkunları için siyah ve bordonun dışında göze çarpan diğer diğer renkler elbette ki metal tonlar olacak renklerdir. Metal renklerde tırnaklara çekici bir özellik kazandırmaktadır.

2015 moda tirnak renkleri 6

Yaz modasında tercih edeceğiniz metal rengi ojeler bronz ve gold tonları arasında gidip gelecek. Metal renkleri, özellikle abiye giyimde tercih ederek başarılı bir tuvalet tamamlamış olursunuz.

2015 moda tirnak renkleri 5

Oje ve Tırnak Renkleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu