Kadinlive.com

Michael Kors Pre-Fall Sonbahar Kış Kıyafet Koleksiyonu


Michael Kors Pre-Fall Sonbahar Kış Kıyafet Koleksiyonu

Michael Kors, yeni sezon koleksiyonu olan pre-fall moda severlerin beğenisine sundu. Koleksiyonda abartılı parçalar yerine sade ve şık parçalar öne çıkıyor. Sadeliği ve aynı zamanda şıklık peşinde olan modern kadınların tutkusu haline gelen Michael Kors Pre-Fall yeni sezon koleksiyonu mükemmel ötesi diyebiliriz.

Michael Kors, Sonbahar teması olan Pre-Fall ara sezon koleksiyon olarak şıklığı ve rahatlığı seven kadınlara feminen parçalarla oldukça dikkat çekici. Özellikle oversized paltolar, ceket modelleri ve pantolonların bulunduğu koleksiyon maskülen şıklığı anımsatıyor.


Günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz koleksiyonda, midi etekler, dar trikolar, bol pantolonlar, kabanlar, paltolar gibi birçok giyim parçası yerini almış durumda.

Koleksiyonda renkler konusunda oldukça cömert davranılmış. Mavi, kırmızı, siyah ve kahve tonları gibi renklerin öne çıktığı eşsiz parçalarda çiçek desenli elbiseler ve ekose desenlerde gözlerden kaçmıyor. Diz altında biten elbise modelleri, geniş kesimlere sahip hırka modelleri ve pileli etek modelleri ise Michael Kors, muazzam bir koleksiyon sunuyor.

Michael Kors Pre-Fall / GALERİ

fb3

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git