Moda

2022 Michael Kors Pre-Fall Sonbahar Kış Kıyafet Koleksiyonu

Michael Kors Pre-Fall Sonbahar Kış Kıyafet Koleksiyonu

2022 Michael Kors, yeni sezon koleksiyonu olan pre-fall moda severlerin beğenisine sundu. Koleksiyonda abartılı parçalar yerine sade ve şık parçalar öne çıkıyor. Sadeliği ve aynı zamanda şıklık peşinde olan modern kadınların tutkusu haline gelen Michael Kors Pre-Fall yeni sezon koleksiyonu mükemmel ötesi diyebiliriz.

fb9

Michael Kors, Sonbahar teması olan Pre-Fall ara sezon koleksiyon olarak şıklığı ve rahatlığı seven kadınlara feminen parçalarla oldukça dikkat çekici. Özellikle oversized paltolar, ceket modelleri ve pantolonların bulunduğu koleksiyon maskülen şıklığı anımsatıyor.

fb1

Günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz koleksiyonda, 2022 midi etekler, dar trikolar, bol pantolonlar, kabanlar, paltolar gibi birçok giyim parçası yerini almış durumda.

fb2

Koleksiyonda renkler konusunda oldukça cömert davranılmış. Mavi, kırmızı, siyah ve kahve tonları gibi renklerin öne çıktığı eşsiz parçalarda çiçek desenli elbiseler ve ekose desenlerde gözlerden kaçmıyor. Diz altında biten elbise modelleri, geniş kesimlere sahip hırka modelleri ve pileli etek modelleri ise Michael Kors, muazzam bir koleksiyon sunuyor.

fb5

Michael Kors Pre-Fall / GALERİ

fb3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu