Makyaj

Kaşlar için en iyi ürünler

Kaşlar için en iyi ürünler

Yüz şeklinizi karakterinizi ortaya çıkartacak kaşlarla güzelliğinize güzellik katarak çok daha harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

En iyi kaş kalemleri olan (brow pencil)

Kaş kalemi en küçük detaylara bile düzeltmenizi sağlayacak önemli faktörlerden bir tanesidir. Kaş kalemi ile kaşlarınızı hızlı bir şekilde belirleyerek şekillendirerek çekici farklı bir görüntüye olabilirsiniz.

kaşlar

Mac eye brows

Uygulaması kolay kaşları bütünleştirerek hoş görünen ucunu çıkarmak için kalemin arkasındaki mekanizmayı çevirmeniz yeterli olarak çok daha kullanışlı kolay hoş bir görüntü ile sizlerde bütünleşen kalemi mutlaka sahip olmalısınız.

Clinigue superfine linerfor brows

Doğal renk çeşitliliğine sahip olan kalemleri kontrollü bir şekilde hoş doğal güzel görüntüye ulaşabilirsiniz. Kalem açıcı ile ucunu açarak hemen hızlı bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Tom ford brow sulptor

Ucunun eğimli olması ile kaşlarınıza kolay ve çabuk uygulama yapmanızı sağlayan kremsi yarı sert yapısı ile kaşlarınızı kaş mumu gibi kaşları yerinde tutarak diğer ucuyla da kaşlarınızı düzeltmenizi sağlayan fırça da bulunmaktadır.

kaşlar 1

Kaş mumu brow wax

Kaşlarınızı da boşluk varsa kaşlarınızın yapılan uygulamadan sonra olduğu gibi kalmasını istiyorsanız suda bozulmayan kaş mumunu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hafif dokunuşlarla başladığınız uygulamaya dikkat etmelisiniz. Çok fazla uyguladığınız takdirde kaşlarınız yapışkan ve mat bir görüntüye sahip olabilir. Renkli kaş mumu kullanıyorsanız da kaşlarınızın büyü yönünde ufak kısa hareketlerle uygulama yapmalısınız. Kaş fırçasıyla tarayarak da rengi yedirerek özen göstermelisiniz.

Benefit brow zings brow shaping kit

Kaş şekillendirici olan renkli mum yumuşak ince yapılı panele parçası cımbızla bulundurmaktadır.

Mac brow finisher

İnce uzun renksiz mum boyalı saçlar için ideal olan kolayca şekil veren hoş bir görüntüye sahip olmanızı sağlamaktadır.

kaşlar 2

Kaş jeli brow gel

Kaşlarınıza taze parlak görüntü vererek isyankar kaşlarımızı bile dize getirebilen doğal görünümü içinde yukarı doğru yumuşacık hareketlerle saçlarınıza sürmeniz yeterli olacaktır.

Laura mercier brow definer gel

Fırça ile birlikte kaşın ortasına doğru uygulayarak kaşların dış uçlarına doğru dağıtılarak kaş fırçasıyla tarayarak kaşın kavisini belirginleştiren hoş ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Mac brow set

Kaş fırçası ile gelen ürünün yukarı doğru hareketlerle hafif bir şekilde tarayarak uygulayın.

kaşlar 3

Kaş farı brow powder

Şekillendirilmiş olan kaşlara derinlik katmak için ideal bir işlemi olan kaç farları iki renkli ile istediğiniz sonu yakalayabilir kalem ve yere göre istediğiniz gibi renk derinliği ve yoğunluğu da artırabilirsiniz. Saçınıza tam olarak benzeyen rengi bularak Seçtiğiniz rengin ya da iki ton daha açığını uyguladığınız daha çok daha hoş bir görüntüye ulaşacaksınız.

Shiseido eye brow styling compact

Doğal görünümlü kaşlara kavuşmak istiyorsanız içinde iki değişik tonda kaç para bulunan ürünü çift taraflı aplikatör içermektedir olduğu gibi doğal hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Laura mercier brow powder duo

İçinde bulunan iki farklı far rengi ile istediğiniz sonu yakalayabilir daha güçlü renkli taşlar istiyorsanız para uygulamadan önce fırçanızı ıslatarak daha hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

kaşlar 4

Clingue brow shaper

Doğal tonlu kaşlar için iki renk seçenekli far paleti hafif renkli kaşlar için uygulayacağınız far miktarını azaltarak sade hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu