Kadinlive.com

2018-2019 Şarap Rengi Elbise Modelleri ve Kombinleri


Şarap Rengi Elbise Modelleri ve Kombinleri

2018-2019 yılına damgasını vuran renk şarap rengi elbiseler, bir çok model yerin hazırladığı şarap rengi elbise modelleri, çantalar, aksesuarlar v.b. Bu yılda birbirinden harika şarap rengi elbise kombinleri ile üzerinizde muhteşem duracak. Kırmızının bu denli asil, en derin tonuna, kadifeler, jeans (kot) hatta aksesuarlar da bulacaksınız. Doğru bir şekilde kombin yapıldığında şıklığınıza şıklık ve güzelliğinize güzellik katacaktır.

Her rengi baştan ayağa doğru kullanımı, kombini kolay değildir. Ama şarap rengi bunun haricinde bir renk tonudur. Özellikle kısa boylu bayanlar şarap rengi kıyafetleri kullandıkların da daha uzun boylu görünmesini sağlar buda kısa boylular için büyük bir avantaj yaratıyor.


Bu yılın modasında jeans (kot)’lar en renkli olan dönemlerini yaşıyor. Bu yıl ve gelecek yıllarda da şarap rengi kot‘lar ön plandadır. Şarap rengi bir jean (kot) pantolon, ceket, ayakkabı ve çanta kombini ile cool bir görünüm yaratmak çok kolaydır.

Koyu renk tonları, bayanları daha ince gösterdiği bir hakikattır. Ve siyah renk bunun için tek seçenek değil. Şarap rengi ile de daha ince görünmek mümkündür. Şarap rengini altın renkli aksesuarlarla zenginleştirmek, sizin güzelliğinize ayrı bir güzellik katacaktır.

Bu rengi tek bir detayla da üzerinizde kombine edebilirsiniz. Örneğin bir şarap rengi çantayla olabilir. Veya küçük bir ayrıntı olarak sadece dudak boyasında bile şarap renginden kullanmanız sizi zarif gösterecektir. Sizin için hazırlamış olduğumuz şarap rengi elbise modelleri ve kombinleri bir göz atın… Fotoları görüntüleyiniz.

Şarap Rengi Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git