Kombinler

Beyaz ‘Spor Ayakkabı’ Kombinasyonu

Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri

Beyaz spor ayakkabılar, rahat oldukları kadar şıklığından ödün vermek istemeyen modern kadınların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Sokak modasında beyaz spor ayakkabı rüzgarları esiyor. Dünyaca ünlü yıldızlardan tutun da moda ikonlarının da beyaz spor ayakkabıdan vazgeçemediklerini görmek mümkün. Günlük yaşantıda şık ve rahat olmak isteyen kadınlar için oldukça ideal bir çözüm olan beyaz spor ayakkabı modelleri, çok cool ve şık görüntüsü ile her tarz sahibi kadınlara hitap edebiliyor. Beyaz spor ayakkabınız ile hem klasik, hem spor tarz giyim için kombin yapmanız oldukça kolay.

Beyaz Spor Ayakkabı Kombini

Moda haftalarını incelersek bu ayakkabı modellerinin sonbahar kış sezonunda yeniden sokak modasında oldukça güncel ve popüler ayakkabılarından olduğunu göreceksiniz. Yaz sezonu yada kış sezonu hiç fark etmiyor her mevsimde rahatlıkla giyebileceğiniz beyaz spor ayakkabılar çok havalı bir görünüm yakalamak oldukça basit. Sizler için derlediğimiz beyaz spor ayakkabılar nasıl giyilir? Ve yaz aylarında beyaz spor ayakkabıyı giymenin 10 farklı yolunu gelin hep birlikte bir göz gezdirelim.

Beyaz Sportif Ayakkabı Kombinleri

01. Jean Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Jean pantolonlar hayatımıza öyle bir girdi ki onlardan asla vazgeçemiyoruz. Özellikle ne giyeceğimiz konusunda kararsız kaldığımız günlerde jean’ler bizlerin kurtarıcısı oldu! Jean pantolonunuzla beyaz spor ayakkabınızı kombin yaptığınızda, sokak modasına damganızı vuran siz olabilirsiniz.

beyaz ayakkabı kombini

02. Eteklerin Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Beyaz spor + etek ikilisi ile oldukça elegan bir görünüm yakalayabilirsiniz! Giydiğiniz maksi etek, midi etek yada mini etek hiç mi hiç fark etmez. Beyaz spor ayakkabılar her etekle uyum içerisinde görünmektedir. Siz mevsimlere göre çoraplı yada çorapsız olarak bu ayakkabıları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eğer farklı tarz ve feminen bir stil yaratmak isterseniz, beyaz spor ayakkabınızı kalem eteğiniz ile oldukça şık kombinler ortaya çıkartabilirsiniz.

beyaz ayakkabı kombini 1

03. Şortun Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Yaz mevsiminde modern kadınların tercihleri arasında olan şortlar ile beyaz spor ayakkabıyı rahatlıkla kombin yaparak giyebilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz basit bir tişört yada farklı olarak salaş bir gömlekle oldukça şık görünebilirsiniz. Üstelik rahatlığınızın yanında şıklığınızdan da ödün vermeden tarz sahibi olabilirsiniz.

beyaz ayakkabı kombini 2

04. Kumaş Pantolonla Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Şık ve cool görünmenin en çabasız yollarından biri de kumaş pantolonla birlikte giyeceğiniz beyaz spor ayakkabı olacaktır. Cool göründüğünüz kadar maskülen bir tarzda sergileyebilirsiniz.

05. Elbisenin Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Beyaz spor ayakkabılar, elbiselerle birlikte çok uyumlu bir görünüm sergiliyor. Eğer sizde kadınsı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu tarz bir kombin tercih edebilirsiniz.

beyaz ayakkabı kombini 3

06. Deri Kıyafet Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Moda tasarımcılarının asla vazgeçmedikleri parçalar ise deri kıyafetlerdir. Sokak stillerinde boy gösteren deri kıyafetler beyaz spor ayakkabı ile birleştiğinde oldukça tarz bir görünüm kazandırabiliyor. Özellikle deri pantolon, deri etek yada deri şortlarla birlikte kullanılan beyaz spor ayakkabılar deriye iki kat daha fazla cazibe kazandırıyor.

beyaz ayakkabı kombini 4

07. Baştan Aşağı Beyaz Giyin

Tüm gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız bunun en kolay yolu tek renk giyinmektir. Özellikle baştan aşağı beyaz renklerden oluşan bir kombin ise, oldukça dikkat çekici olacaktır. Minimal stil yakalamak isteyen kadınların kesinlikle denemesi gereken kombinasyon önerileri arasında.

beyaz ayakkabı kombini 5

08. Tamamen Siyah Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Siyah renk oldukça fazla cazibelidir. Beyaz ise saflığı simgeler iki renk birleştiği zaman çok dikkat çekici ve muhteşem bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz. Bu tarz kombin de ayakkabıları vurgulamak için siyah giyim parçaları ile oluşturduğunuz tarzın altına beyaz spor ayakkabı giymeniz yeterli olacaktır.

09. Monokrom Kıyafet Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Çizgi desenli, kare desenli yada geometrik desenli monokrom giyim parçalarının altına giyeceğiniz beyaz spor ayakkabı modelleri sizin tarz ve stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilir.

beyaz ayakkabı kombini 6

10. Pastel Renkler Altına Beyaz Spor Ayakkabı Giyin

Pastel renklerdeki kıyafetlerin altına giyeceğiniz beyaz spor ayakkabı kombinleri, sizi daha soft ve yalın bir tarz oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu