Moda

Moda “POP ART” trendi

Pop Art Giyim Tarzı

Bu sezon birçok marka pop art akımından etkilenerek kendi koleksiyonlarında bu akıma yer verdi. Pop art sanattan dekorasyona, daha sonra ise modaya entegre etti.

pop art moda trendi 4

Bilmeyenler için kısaca pop art‘ın ne olduğundan bahsedeyim. Pop art 1950-60’lı yıllarda genç sanatçıların yarattığı canlı, renkli, çizer veya illüstrasyon biçiminde olan farklı ve pozitif resimler, desenlerdir.

pop art moda trendi 5

Prada, Chanel, Celine vs gibi markaların ilkbahar-yaz koleksiyonlarında pop art tarzı tasarımlar, giyim parçaları görülebilir. İlk önce hep olduğu gibi sokak modasında bu trend moda bloggerları ve ünlüler tarafından benimsendi.

pop art moda trendi 6

Pop art trendini her bir giyim parçasında, aksesuarlarda ve hatta makyaj ve manikür de bile görmek mümkündür. Bu trendden kullanırken giyiminizin çok karışık görünmemesi için diğer parçaları daha sade ve düz tercih etmek gerekir. Pop art tarzına uygun giyim parçalarını Zara, H&M, Topshop, Asos gibi markalardan satın alınabilir.

pop art moda trendi 8

Bu yeni moda trendi alarmı POP ART için Kadınlive Ekibi olarak bir dizi fotolar sunuyoruz. Fotoları büyütmek için üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

pop art moda trendi 23

Pop Art Giyim Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu