Dekorasyon

Antika fincanın dekorasyonda etkisi

Antika fincanlarla ev dekorasyonu fikirleri

Dekorasyon önerileri arasında antika fincanlar ile evinize nasıl bir dekorasyon yapılabileceğini sizler için araştırdık. Geçmişi olan antika fincanlar, ev dekorasyonu için farklı şekillerle kullanılabiliyor. Siz de evinizde antika fincanları kullanarak farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Evinizde antika fincanları kullanarak peçetelikler hazırlayabilirsiniz. Bu peçetelikler çay sofralarınıza şıklık katabilir. Bu fincanların içerisine çiçekler yerleştirerek hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Minik güllerin oluşturmuş olduğu bir buketi buna benzer pembe güllü bir antika fincanın içerisine koyarak güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

dekorasyonda-fincan-önerisi-1

Çeşitli antika fincanlarınızı kullanarak kaktüsleriniz için küçük saksılar oluşturabilirsiniz. Büyüklüğü değişen fincanlarınızı menekşeleriniz için saksı yapabilirsiniz. Evinizde bulunan antika fincanlarınızı mumluk olarak da kullanabilirsiniz. Bu birbirinden güzel mumluklarınızı şık bir sofrada ya da romantik bir ortamda kullanabilirsiniz.

dekorasyonda-fincan-önerisi-2

Elinizde ki şık antika fincanları kullanarak kendinize bir koleksiyon oluşturarak antika fincanlarınızın burada sergilenmesini sağlayabilirsiniz. Kahvenizi hazırlayarak antika fincanlarınız ile kitap okuma keyfi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, misafirlerinize bu fincanları kullanarak çay- kahve servisi yapabilirsiniz.

dekorasyonda-fincan-önerisi-3

Evinizde bulunan antika objelerinizi nostaljik fincanlarınızı kullanarak tamamlayabilirsiniz. Antika fincanlarınızı farklı amaçlar ile de kullanabilirsiniz. Örneğin; küçük objelerinizi (küpe, bozuk para, düğme vb.) şeylerinizi toplamak için kullanabilirsiniz.

dekorasyonda-fincan-önerisi-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu