Moda

Pippa’nın Trençkotları

2021-2022 Pippa Trençkot Kombinleri

Sonbahar kendini iyiden iyi hissettirmeye başladığı şu günlerde bizlere hafiften merhaba demeye başladı! Sonbahar aylarında aklımıza gelen ilk giyim parçaları tabii ki 2021-2022 sonbahar / kış modası trençkot oldu. Önümüzdeki serin ve yağışlı günlerin beklediği bugünlerde İngiltere‘nin güzel baldızı olan Pippa Middleton‘un giydiği trençkotların payı oldukça büyük.

Pippa Middleton‘un sonbahar aylarında tercih ettiği ilk trençkot Fay markası olan iki renk tonlu trençkot oldu. Bu şık trençkot üzerinde yer alan bej rengi tonları detaylarla çok farklı ve değişik görünüyor. Pippa‘nın boyunun biraz kısa olmasından dolayı elbisenin alttan elbisenin görünmesini hiç sevmedim diyebilirim. Ama çantası çok hoş ve güzel olduğunu söyleyebilirim, bu çantanın markası Ri2K olduğunu söylemeliyim.

pippa-fay-trenckot-1

Pippa Middleton – Fay Trençkot

fay-trench-1

İngiltere‘nin yağmurlu diğer bir gününde yine Pippa Middleton‘un üzerinde gördüğümüz ablasının favori markası olan Reiss Eden markasına ait treçkot modeli vardı. Özellikle bu trençkot‘un deri gibi görünen kumaşını çok beğendiğimi belirtmeliyim. Bana soracak olursanız favorim Reiss trençkot modelinden yana.

Ayrıca şunu da ilave etmek isterim ki, yağmurlu havalarda şemsiye taşıyan, trençkot giyinmek gibi akıllıca önlemler alan Pippa Middleton neden böyle bir havada yazlık ayakkabılarla dolaşıyor çözebilmiş değilim.

pippa-trenckot

Pippa Middleton – Reiss Eden Trençkot

reiss-trenc

Bir önceki konumuz da sizlere İki tonlu Binici Çizme Trendi başlıklı yazımızda en trend çizme modelleri ve iki tonlu çizmeler hakkında bilgiler vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu