Moda

Penti Yeni Yılda İç Giyim’de Gizli Şıklık Yarattı!

Penti’den yeni yılda gizli şıklık!

Ünlü marka Penti yeni sezon koleksiyonunu kadınların beğenisine sundu. Yeni yılın tutkusu olan kırmızı renkten vazgeçmedi. ‘Penti Xmas’ ve ‘Penti Juliette’ adı verilen koleksiyonda iki farklı tema ile modern kadınlara yeni yılda şıklık ve uğur getirecek. Modern çizgilerin buluştuğu marka yeni sezonda size şıklık vaat ediyor.

Modern kadınlar için kıyafetler kadar önemli olan iç giyim parçaları, yılbaşı gecesi içinde önemli bir parçalar arasında. Yeni yıl, yeni sezon davetlerde ya da evde kendinizi çok şık ve rahat hissetmenizi sağlayacak iç çamaşırlar Penti‘nin vitrinlerini süslüyor.

penti_1

Her yeni yılda vazgeçemediğimiz kırmızı, ‘Penti Xmas’ ve ‘Penti Juliette’ temalı koleksiyonunda yeni yılda kadınlara uğur getirecek. ‘Xmas Demi Coverage’ iç giyim parçaları arasında slip takımlar, kırmızı renk üzerine siyah dantellerle işlenmiş ve oldukça feminen görünüyor. ‘Juliette Balconette Push Up’ straples sütyen ve slipler oldukça özel parçalardan oluşuyor. Balkonet kesim hatlarına sahip muhteşem iç giyim parçaları göz dolduruyor.

penti_2

Penti, yeni yıl koleksiyonunda diğer dikkat çeken tema ise, ‘Penti Lotus Leopar’ ve ‘Penti Explore Leopard’ bu iki temada leoparın desenlerinin cazibesinden vazgeçemeyen kadınların tercihleri arasında olurken, ‘Penti Lines’ teması da siyah sevenlerin tercihleri arasında yerini alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu