Kombinler

2018-2019 Pantolon Modası: Bol Paça Pantolon Kombinleri

2018-2019 Pantolon Modası: Bol Paça Pantolon Kombinleri

İlkbahar yaz mevsiminin ılık nefesini hissettiğimiz şu günlerde moda‘ya damgasını vuran trendlerden biriside bol paça pantolon kombinleri oldu! 2018-2019 bol paça pantolon trendlerinin ayrı bir yeri var. 70’li yılların modası olan İspanyol paça pantolonlar, bu yıl trendler arasında olması aslında çokta şaşırtıcı değil. 2018-2019 pantolon modası arasında olan bol paça pantolonları boho esintisi üst giyim parçaları ile kombine edebilirsiniz.

İspanyol paça kombin 1

Bol paça pantolon kombinleri yapmak için nelere dikkat etmelisiniz. Bacak boyu kısa olan bayanlar pantolon paçasını uzun tutmalıdırlar. Ayrıca platform yüksek topuklu ayakkabılar, uzun paça altında kalmalıdır. Bu şekilde giyilen bol paça pantolonlar bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir. Bu sayede uzun boylu şık, zarif ve zayıf bir görünüm kazanacaksınız.

İspanyol paça kombin 8

Bol paça pantolon üzerine giyeceğiniz üst kıyafetler, vücudunuza tam oturan üst giyim kıyafetleri tercih etmelisiniz. Seçmiş olduğunuz üst giyim kombinleri kolları ile paça arasında bütünlük sağlayacaktır.

İspanyol paça kombin 14

Kadınlive moda editörleri olarak sokak modasından bol paça pantolon kombinleri görselleri seçtik. Bu pantolon modası size ilham kaynağı olabilir.

İspanyol paça kombin 12

Bol Paça Pantolon Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu