Kombinler

Kot Ceketler Nasıl Kombin Yapılır?

Kot ceket kombinleri

Kot ceketleri ilkbahar ve sonbahar her daim giyiniriz. Gardırobumuzda ayrı bir yeri olan kot ceketler her tarz ve stile uyum gösterir. Kot ceket, şıklığı ve zarifliğinden dolayı herkesin tercih ettiği önemli giyim parçalarındandır.

Kadınlive kadın ekibi olarak bu yazımızda sizlere kot ceketler nasıl kombin yapılır? Anlatmaya çalışacağız. Kot ceket modelleri, rahatlığının yanı sıra oldukça şık bir giyim parçası her sezon rahatlıkla kombin yaratabileceğiniz kot ceketler, sokak modasının en trend parçasıdır. Sokak stillerinde kot ceket kombinlerine baktığımız da vintage etkisini hissedebiliyoruz.

kot ceket kombinleri 31

Kot ceketler nasıl kombin yapılır? bu yazımız da sizlerle paylaşacağız. Modern çizgilerin buluştuğu bu eşsiz parça nasıl kombin yapılır ve 9 farklı stil önerisini sizler için bir araya getirdik. Şimdi gelin hep birlikte kot ceket stillerine bir göz atalım.

kot ceket kombinleri 29

01. Kot ceketleri maxi etek ve elbise ile kombinleyin.

kot ceket kombinleri 1

Kot ceket, maxi elbise ve etekler ideal, şık ve zarif duracaktır. Kot ceketlerin kısa kesim sebebinden yüksek belli etekler ile zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zaman da maxi elbiselerde şıklık sağlar, Ayrıca bacak boyunu uzun görünmesini de sağlar. Bohem stilini seven bayanlar için bu kombin sizler için ideal bir seçim olabilir.

02. Kalem eteklerle kot ceket kombini.

kot ceket kombinleri 2

Güzelliğinize ve şıklığınıza spor bir hava katmak ister miydiniz? Kalem eteklerin üzerine blazer ceket yerine kot ceket ile kombin iyi bir seçim olabilir.

03. Kısa elbiseler ile kot ceket kombinasyonu.

kot ceket kombinleri 3

Kısa elbiseler ile yakışan kot ceketler düz veya A kesim elbiseler ile rahat bir şekilde kombin yapılabilir. Desenli, çiçekli elbiseler ile kot ceketlerin yakıştığını hatırlatmak isteriz. Kot ceketler özellikle ‘çiçek floral’ ve breton çizgiler ile muhteşem görünüm elde edebilirsiniz.

04. Deri giyim parçalarıyla kot ceketleri kombinleyin.

kot ceket kombinleri 4

Kot ceketleri deri etekle, deri pantolonla kombinlemek akıllıca bir seçim olabilir. Kot ceketler deri parçalar ile birbirine uyum sağlar ve şık bir görünüm elde edersiniz. Kot ceketleri deri giyim yanı sıra PVC parçalar ile’de kombinlemek mümkündür.

05. Militer pantolon ve kot ceket uyumu.

kot ceket kombinleri 5

Kamuflaj desenli pantolon, cepli pantolon modelleri, kargo pantolon, tarzında ve haki tonlardaki asker pantolonu ile kot ceketleri kombinasyonunda tarz, stil görünüm elde edilebilir.

06. Çiçekli, geometrik, leopar desenleri ile kot ceket kombinasyonu.

kot ceket kombinleri 6

Kot ceketlerinizi desenli etek, elbise, pantolon vb. giyim parçaları ile kombinlerseniz çok güzel bir uyum elde edersiniz. Bu yıl leopar ve geometrik desenler ön planda.

07. Kot ceketleri bele bağlayın.

kot ceket kombinleri 7

90’ların moda akımı olan kot ceketleri bele bağlama modası günümüzde hala etkisi sürmektedir. Sizler de kot ceketleri belinize bağlayabilirsiniz :)

08. Kot ceket kombinin de beyaz etkisi.

kot ceket kombinleri 8

Kot ceketlerinizi beyaz tişört veya beyaz gömlek ile kombin yapmak mümkündür. beyazın ve mavinin mükemmel uyumu şıklığınızın garantisi bu iki parça ile şık kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

09. Jeans ceketleri fular, atkı, şal ile kombinleyin.

kot ceket kombinleri 9

Jeans kot ceketlerinizi farklılık, şıklık, zarafet katmak için fular, atkı veya şal ile boynunuza sararak stil ve tarz yakalayabilirsiniz.

Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için ilham ve fikir verebilecek kot ceket kombin modelleri fotolarını hazırladık…

En Şık Kot Ceket Kombinleri Sokak Stilleri / GALERİ

kot ceket kombinleri 21

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu