Kombinler

Tayt Nasıl Kombin Yapılır?

Tayt Kombinleri

Stil sahibi kadınların vazgeçemedikleri parçalardan biriside taytlar, çünkü oldukça şık ve rahat bir parça olan tayt modelleri kadınlara çekicilik ve pratik kombinler sunan giyim parçalarından. Özellikle spor tarz giyim için şıklık vaat ederken casual kombinler oluşturmanıza da imkan sağlıyor. Yeni sezon tasarımları ile birçok mağazada yer alan bu şık parçalarla oldukça şık tayt kombinleri yaratabilirsiniz.

Hem çekici, hem de pratik giyim parçası olan tayt günlük giyim stilinde neyle kombine edeceğiniz hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, kadınlive kadın ekibi olarak sizler için bir araya getirdiğimiz stil tüyoları ve tayt nasıl giyilir konusunda bilgiler paylaştık.

01. Tunik ile Taytı Kombinleyin

Tayt ve Tunik Kombini

Hiç kuşkusuz ki taytların en ideal tamamlayıcıları tunik modelleridir. Tayt üzerine giyeceğiniz tunik oldukça cool bir görüntü yakalayabilirsiniz. Eğer vücut hatlarınızı öne çıkarmak isterseniz, belinize şık bir kemer takabilirsiniz. Bu kombinasyon size günlük stiliniz de efor sarf etmeden kusursuz şıklık kazandıracaktır.

02. Tayt ve Bele Bağlanan Gömlek Kombini

Bele Bağlamalı Gömlek Tayt Kombini

Geçmişten günümüze moda trendleri hep güncellenerek geliyor. 90’lı yıllarda moda akımına kapılan bele gömlek bağlama trendi şimdilerde artık tayt üzerinde bağlanarak oldukça farklı cool bir hava verilebiliyor. Eğer spor ve oldukça şık kombinler yaratmak istiyorsanız sizlerde gömlek veya sweat’larınızı taytınızın üzerine bağlayarak çok farklı stiller yaratabilirsiniz.

03. Boyfriend Ceket ve Tayt Kombini

Boyfriend Ceket Tayt Kombini

Giydiğiniz tayta resmiyet katmak için maskulen tarz kombin yaratabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tayt üzerine uzun boyfriend ceket giyerek maskulen bir tarz yakalayabilirsiniz.

04. Taytları Uzun Gömlekle Kombine Edin

Tayt uzun gömlek kısa üst kombini

Taytlarla yaptığınız en şık ve güzel kombinasyonlardan biriside gömlek olduğu söyleyebilirim. Taytların tamamlayıcısı olan uzun gömlekler çok harika bir görünüm veriyor. Ayrıca tayt ve gömlek kombini yaptığınız da hafif serin havalarda gömlek üzerine giyeceğiniz kısa üst ile kat kat giyim görüntüsü yaratıp son derece şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bir önceki konumuz da Kareli Gömlek Nasıl Kombin Yapılır? başlıklı yazımızda kareli gömlek kombinleri ve nasıl giyileceği hakkında bilgiler vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba içeriğinizi ilgi ile inceledim ve çok beğendim :) Tayt ile kombin fikirlerine bakıyorum ve sizin yazınız bana ilham oldu :) Bende size katılıyorum kesinlikle tayt kombin denilince tunik deriz ilk önce :) Favorim bu yüzden tunik kombin :) Bu arada bana ilham olan başka bir yazıyı da size iletmek isterim;
    Bir inceleyin derim, geri dönüşlerinizi ve yeni içeriklerinizi merakla bekliyorum, sevgilerimle :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu