Kadinlive.com

2018-2019 Pantolon Modası: Jogger Pantolon Kombinleri


2018-2019 Pantolon Modası: Jogger Pantolon Kombinleri

Ladin spor pantolonlar güncelliğini koruyor! Moda tasarımcıları spor pantolonları klasik üslupta tasarlayarak bayanların işini kolaylaştırıyorlar. 2018-2019 jogger pantolonlar çok güncel.

Eğer rahat bir pantolon arıyorsanız, “jogger” adıyla bilinen üst kısmı bol pantolonlar tamda size göre. Son yıllarda moda bloggerleri jogger pantolon kombinleri yaparak sokak modasında boy gösterdiği bu pantolonlar yaz trendleri arasındadır.


Erkekler, bayanlar üzerinde bu pantolon modellerini görmek istemese de, kombin hususunda bazı önemli noktalara dikkat edildiğinde ortaya çıkan sonuç inanılmaz olacaktır. Örneğin, çok riski olan jogger pantolonlar sizi olduğunuzdan daha kötü gösterebilir. Bu pantolon kombini yaparken üst kısmına giydiğiniz kıyafetler çok fazla bol olmamasına özen gösterin.

Jogger pantolon kombine ederken vücuda oturan ceketlerle de çok harika bir görünüm kazandırıyor. Bu pantolonları ince topuklu stiletto ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Kadınlive moda editörleri olarak sokak modasından jogger pantolon kombinleri görselleri seçtik. Bu pantolon modası size ilham kaynağı olabilir.

Jogger Pantolon Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git