Güzellik

Dünya yıldızlarının güzellik iksirini üretiyor

Dünya yıldızlarının güzellik iksirini üretiyor

Kimya mühendisi olan Nazif Kemal Şanlı, dünyaca ünlü yıldızlar Kate Moss, Halle Berry ve Orlando Bloom gibi isimlerin tükettiği güzellik ve gençlik iksiri olan Kamboçya çayını, ‘Combou Tea’ markası ile üreterek pazarlayıp piyasaya sürülmektedir.

Yedi yıl önce yapmış olduğu ar-ge çalışmalarının sonucunda ilk adım ilçesinde kurduğu tesiste Kamboçya mantarı ile kamboçya çayını üretmeye başladığını anlattı.

dunya yildizlarinin guzellik iksirini uretiyor 1

Kamboçya Çayı‘nın dünya yıldızlarının gençlik güzellik iksiri olarak tükettiğini öğrenip sonra da üretim yapmaya karar veren şanslı kumbara adıyla kendi markasını oluşturmaktadır.

Kamboçya çayı olarak bilinmesiyle fitness çayının hafif tatlı karbonatlı asidik bir tadı olduğunu ilk kez mö 220 yılında tüketmeye başlanıldığını sanıldığını bildiren Şanlı Rusya Almanya yaygın olarak kullanmakta ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de tüketimi yaygınlaşmış bir şekilde bulunmaktadır. Kate Moss Halle Berry Claudia Schiffer Naomi Campbell Madonna Oliver Stone Aslı Simpson Orlando Bloom gibi birçok dünya yıldızının gençlik ve güzellik püf noktası olarak bilinen Kamboçya çayı son derece önemli bir çay olmaktadır. Samsun’da üreten Türkiye’de dünya pazarına sunan tesisimizde şeftali kuşburnu yeşil çaylı böğürtlenli Elmalı limonlu olmak üzere üretim yapılmaktadır. İstenilen tatlarda üretim yapılabilmekte olan çayın birçok faydası bulunmaktadır.

Doğal üretilip pastörize edildiğinden sonra ısıl işlem görmeden çayının içindeki enzimlerin yardımcı ve içerisindeki bakteri asitleri olan vitaminlerin doğal olduğunu söyleyen ve bu nedenle de vücudunuzu toksinlerden temizlenmesine zinde resminizi faydalı olduğunu bildirmekte fayda var.

Kamboçya Çayı‘nın Kamboçya mantar mayası ile fermente ederek üretilen edilen çayın Probiyotik ve organik bileşen bakımından da Dünyada bilinen en zengin içecek olduğunu ifade etmektedir.

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsanız hastalığın neden olacak unsurları ortadan kaldırmak isterseniz yediğimiz içtiğimiz besinlere dikkat etmemiz gerektiğini kesinlikle atlanmamalısınız. Sınıf Kamboçya çayı Fermantasyon sonucunda oluşmuş Maya sayesinde bağışıklık sisteminizi de güçlendirecek Vücudumuzdaki zararlı maddeleri atarak Detoks görevi yapan hücreleri yenileyecek ve bedeninizi tazeleyen bir içecek olarak bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu