Kadinlive.com

Bronz (Bakır) Rengi Metalik Elbise Kombinleri


Bronz (Bakır) Rengi Metalik Elbise Kombinleri

Bakır rengi elbiseler, moda dünyasına hızlı giriş yaptı! Yaz-kış aylarında bakır elbise kombinleri çok güncel. Uzun süreden beri moda olan gümüş-altın rengi elbiseler trendler arasında ve modern kadınların ilgisini çekiyor. Ancak bakır rengini de unutmamak gerekir. Gümüş ve altın rengi elbiseler kadar iddialı olmayan bakır rengi kıyafetleri, siyah giysilerle kombine etmek mümkün.

Bronz bakır rengi elbiselerle, özel davetler, akşam yemeği ve sokak stili için kombine ederek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer bakır rengi kıyafetler giymeye cesaretiniz yoksa, aksesuar seçiminizde kullanabilirsiniz. Örneğin çantalarda, ayakkabılarda bu renk tonuna ağırlık verebilirsiniz.


Şunu da belirtelim ki, bu yılın sonbahar aylarında bakır renkli “trençkotlar, ceketler, yağmurluklar” moda trendleri arasında. Eğer bakır rengi elbise gardırobunuzda yoksa, hemen eklemelisiniz.

Kadınlive moda editörleri olarak sokak modasından seçtiğimiz bakır rengi elbise kombinleri görselleri seçtik. Bu metalik rengi elbiseler size ilham kaynağı olabilir.

Bakır Rengi Elbise Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git