Diyet Listesi

Karın eriten egzersizler

Karın eriten egzersizler

Vücudumuzda eritmekte zorlandığımız en zor yağlar karın bölgesinde yer almaktadır. Yıllar boyunca egzersiz, diyet yaparak karın yağlarını eritmek kolay bir iş değil. Peki, bu yağlar daha kolay nasıl erir?

Hayalinizde oluşturduğunuz ideal kadın modeline dönüşmek ve karın yağlarınızı kolayca eritmek Kadinlive.com sayesinde artık çok daha kolay.

01. Öncelikle sırt üstü yere uzanıp ellerinizi başınızın arka kısmında birleşecek şekile getirin. Diz kısmınızı çeneniz ile temas edecek şekilde getirin ve boynunuzu hareket ettirmeden omuzlarınızı yukarı doğru kaldırın. Sol ayağınız düz olacak şekilde 45 derecelik bir açıyla kaldırın ve hafif bir şekilde sağa doğru dönün. Bu hareketi bisikleti yatarak kullanıyor gibi de düşünebilirsiniz. Yaklaşık olarak 16 kere pedal çeviriyor gibi bu hareketi tekrarlayın.

karinegzersiz1

02. Sandalyenin üstüne oturarak sımsıkı sandalyeye sarılın. Dizlerinizi sıkı bir şekilde büküp boğazınıza doğru çekmeye çalışın ve 12-16 kez bu hareketi yapın.

karinegzersiz2

03. Yere sırt üstü yatın. Düz olacak şekilde ellerinizi yanlara doğru uzatın. İki ayağınızı da açıları 90 derece olacak şekilde yukarı kaldırın ve bacak bacak üstüne atmış şekilde durun. Biraz bu şekilde sabit durduktan sonra ayaklarınızı değiştirin ve bu egzersizi 12-16 kez tekrar edin.

karinegzersiz3

04. Sırt üstü yere uzanın. Ellerinizi başınız arkasında birleşecek şekle getirin. Sonrasında bir kolunuzu kulaklarınızın yanından öne doğru uzatıp ayağınızı bükün ve yukarıya doğru kaldırın. Daha sonra ayakları değiştirip aynı hareketi uygulayın.

karinegzersiz4

05. Yere jim yapıyor gibi uzanıp el dirseklerinizden destek alarak ayak parmaklarınızın ucunda vücudunuzu yukarı doğru kaldırmaya çalışın.

karinegzersiz5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu