Gelinlik Modelleri

Yaz Düğün Modası: Tesettür Gelinlik Modelleri 2018-2019

Tesettür gelinlik modelleri 2018-2019 genç kızların hayallerini süslüyor. Yaz aylarında düğünlerin hızlandığı şu günlerde kızlarımızın hayallerini süsleyen peri ve prensesler gibi olmak için can atan kızlar için en şık zarif tesettürlü gelinlik modellerini sizler için seçtik. Tesettürlü gelinlik modelleri 2018-2019 adlı galerimizde inceleyeceğiniz birbirinden şık tasarımlı tesettür gelinlik modelleri sizleri bekliyor.

2015 tesettür gelinlik modelleri

Evlenecek yaşa gelmiş kızların hayallerini süsleyen bembeyaz gelinlikler ve rüyalarınızı gerçekleştirmek için tasarlanmış yüzlerce gelinlik modelleri mevcut. Tesettürlü bayanlar için’de hazırlanmış bol çeşitli ve çok güzel tesettürlü gelinlik modelleri de mevcut. Genç kızların hayallerinden biriside gelinlik giymektir. Yaşamı boyunca giyeceği bu kostüm şüphesiz ki onun için en değerlilerindendir.

A kesim kapalı yaka uzun kollu tesettür gelinlik

2018-2019 tesettür gelinlik modelleri genç kızların aklını alıp götürecek kadar güzel gelinlikler mevcut. Tesettür gelinlik tasarımları bu yıl oldukça farklı modeller bulunuyor. Gelinlik modasında dantel küpürler, taş ve inci detaylar öne çıkıyor. Ayrıca 2018-2019 kapalı gelinlik modellerinde büyük kabarık eteklerde dikkat çeken detaylardan.

Kabarık dantel tül tesettür gelinlik

İsteğe göre tek parça yada iki parça olan pamuk prenses gelinlik eteklerindeki taşlı süslemeler göze çarpıyor. Kapalı kızlar için tesettür gelinlik modellerinde dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise eşarplar ve süslemeleridir. 2018-2019 kapalı gelinlik modelleri birbirinden şık ve güzel duvaklar bu yıl oldukça iddialı.

Kuyruklu a kesim uzun kollu dantel tesettür gelinlik

Tesettürlü gelinliklerin çeşitli kumaş ve desenler ile tasarlanmış duvakları ise güpürlü tüller, taş işlemeli duvaklar ve dantel süslemeleri dikkat çekici süslemeleri ve inci detaylı tasarımlar 2018-2019 tesettürlü gelinlik modellerinde bolca kullanılmış ve çok çeşitli gelinlik modelleri ile kapalı bayanların beğenisine sunuluyor.

Modern tesettür gelinlik 2015

Tesettürlü gelinliklerin dikimleri ve tasarımları çok zor olan gelinlik modelleridir. 2018-2019 yılında etek ve duvak modelleri tasarımları ile genç kızların beklentilerini yüksek ölçüde karşılayan 2018-2019 gelinlik modelleri oldukça bol ve çeşitli. Rüyalarınızı süsleyen gecede her şey sizler için tesettür gelinlik modellerinde düşünülmüş. Ayrıca kemerli, volan, altın, gümüş işlemeli gelinliklerde her zevke uygun şekilde tasarlanmıştır.

Şık tasarımlı tesettür gelinlik

2018-2019 kapalı gelinlik modellerinde saten kumaş kullanan moda duayenleri bu yılın favorileri olan apoletli, omuz işlemeleri, dantel gelinlikler ve balon kesim ve yumuşak saten tesettür gelinlik modelleri arasında istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Hayatta bir kere yaşanacak olan eşsiz ve özel geceyi tesettürlü gelinlik modellerinizi dikkatlice seçtiğinizde muhteşem kılacaksınız. Aşık olduğunuz erkeğin kollarında dans ederken ışıl ışıl parlayan şifon tüllere de göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. 2018-2019 yılında çok revaçta olan şifon tüller ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Tesettür gelinlik modelleri

Bu sezonda gelin olacak kapalı bayanlar çok şanslılar. Çünkü bu yılın tesettürlü gelinlik modelleri diğer yıllara nispeten daha fazla ve bol çeşitli. Yanlız renklerde alternatifler arasında kendi tarzınıza ve stilinize uygun gelinlik modelleri bulacaksınız. Kabarık eteklerden düz veya balık etek modellerine kadar düz yaka ve hakim yaka gelinlikler kupürlü duvak ve tül duvaklara kadar her zevke ve tarza uygun modeller bulabilirsiniz.

Tesettür gelinlik şık ve zarif modeli

Sizler için hazırladığımız galerimizdeki tesettür gelinlik modelleri inceleyebilir ve sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir. Tesettür gelinlik modellerini umarım beğenirsiniz.

Taş ve inci detaylı tesettür gelinlikler

Tesettür Gelinlik Modelleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu