Tesettür Modası

Pınar Şems Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Pınar Şems Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Pınar Şems tesettür modasında tasarladığı abiye elbise ve kıyafetler her zaman rakiplerinin bir adım önündedir. Pınar şems abiye tesettür modelleri 2018-2019 yılında çok şık ve ihtişamlı tesettür abiyeleri bayanların beğenisine sunuyor.

Pınar Şems beyaz yağmur abiye modeli 2015

Pınar Şems abiye elbise modelleri 2018-2019 ilkbahar yaz koleksiyonunda beyaz ve soft renkleri seven tesettürlü bayanlar için Pınar Şems biçilmiş kaftan. Siyah ve beyaz renklerin etkisine kapılmayan hanım yoktur diye düşünüyoruz. Hanımların vazgeçemediği renk kombinasyonlarından biridir.

Pınar şems büyülü bakır renk abiye modeli

2018-2019 yeni sezonda Pınar Şems abiye koleksiyonunda en çok dikkat çeken model ve tasarımlar arasında. Bu ikili renkler bir araya geldiğinde çok muhteşem görünüm veriyor. Pınar Şems 2018-2019 Abiye Elbise modellerinde beyaz renk, siyah renk ve soft renkler çok şık ve modern duruyor.

Pınar şems büyülü mor abiye modelleri

Pınar Şems siyah abiye elbise modellerinde gold (altın rengi) detayları öne çıkıyor. Aristokrat renklerden olan siyah gold detay süslemeleri abiye elbise modellerine büyülü hava katıyor. Ayrıca diğer öne çıkan leopar desenler ise Pınar Şems 2018-2019 Abiye koleksiyonunda dikkat çeken parçalar arasında. Pınar Şems Abiye Modellerine hayran kaldığım başka detaylar ise metal ve inci işleme ve dantel ile yapılmış kuyruklar oldu.

Pınar şems gizem abiye modeli

Pınar Şems Abiyeler özel günlerde, davetlerde, düğünlerde türbanla farklılaşan Pınar Şems 2018-2019 Tesettür abiye modellerinin en güzel ve en özel parçalarını sizler için seçtim. Pınar Şems Abiyeler için galeri hazırladık. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Pınar şems pudra peplum abiye modeli

Pınar Şems Abiye Modelleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu