Güzellik

Cildinize ışıltı veren ürünler

Cildinize ışıltı veren ürünler

Güzel cilde sahip olmak herkesin hakkı diyerek, cildinize canlılık ve parlaklık kazandıracak ürünleri ve sizler için ünlülerin ışıltılı ciltlerinin formülünü araştırdık ve yazdık.

Giorgio Armani Fluid Sheer Sıvı Parlatıcı

Bu ürünle cildiniz aydınlık bir görüntü elde edecek. Ürünü ister fondöten ister pudrayla bir arada kullanabilirsiniz ve önermiş olduğumuz bu ürün elmacık kemiklerinde kullanıldığında da hoş bir görünüm sağlayacaktır. Ürünün 10 farklı tonu vardır ve değişik yüz tiplerine uygulanabilir. Formülündeki yağ oranının az olması cildinizin zarar görmesinde engelleyecektir.

Giorgio Armani Fluid Sheer Sıvı Parlatıcı

Bobby Brown Shimmer Brick Compact Işıltılı Kompakt Pudra

Bu ürünü kullandığınızda tüm dikkatleri üzerinizde olacaktır. Bu kompaktın içinde bronz ve yakın kahvenin 5 farklı tonu bulunmaktadır ve allık üzerine uygulanabilir. Belirgin ve daha canlı görünmesini istiyorsanız belirgin renktedir. Allık üzerine kullanabilirsiniz. Kompakt içindeki tonlardan açık renkli et onu göz ve kaşlarınızın aralığının daha geniş görünmesini sağlamak için kullanmalısınız.

Bobby Brown Shimmer Brick Compact Işıltılı Kompakt Pudra

Benefit High Beam Işıltı Veren Cilt Parlatıcı

Bu ürün bir ok ünlünün kullandığı bir ürün olup cilde daha genç ve Taze bir görünüm kazandırır. Ürünü cildinizin tamamına veya dikkat çekmesini istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Ürünün fırçasının oje fırçası şeklinde olması daha kullanışlı ve kolay uygulama imkanı sağlar. Cildinizde en geniş alana sahip olan yanaklarınıza x harfi çizin ve parmak uçlarınızla ürünü cildinize yedirin. Ürünün yalnız kullanabileceğiniz gibi nemlendiricinin içine birkaç damla damlatarak kullanabilirsiniz. Benefit ürünlerini sephora mağazalarının bayilik bulabilirsiniz.

Benefit High Beam Işıltı Veren Cilt Parlatıcı

Clinique Up-lighting Liquid İlluminator Işık Katan Likit Aydınlatıcı

Bu sezonun trende olmayı başaran Bu ürün bronzlaşmış ışıltılı ve parlayan cilt görünümleri sağlayacaktır. Ürünü Muhtemelen yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz ürünün en güzel özelliği yanakları ve kaç kemiklerini daha belirgin bir hale getirilir ve cilde doğal bir görünüm vermek tüm cilt tiplerine uygun olan bu ürün yağsız bir şekilde tasarlanmıştır renk seçenekleri arasında bronz ve nötr renkler vardır.

Clinique Up-lighting Liquid İlluminator Işık Katan Likit Aydınlatıcı

Oil Of Olay Multi Radiance canlılık Katan Losyon

Bu losyon cildi nemlendirir ürüne sahip olmanız da çok zor değildir. Çünkü fiyatları çok uygundur ürünü birçok kişiden de duyabilirsiniz. Losyonun içerisinde bulunan vitaminler cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Makyajınızı yaparken cildinize kullanacağınız pahalı ürünler yerine bu losyonu kullanarak daha doğal bir görünüm sağlayacaksınız.

Oil Of Olay Multi Radiance canlılık Katan Losyon

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu