Kadinlive.com

Püsküllü Bayan Ceket Modelleri ve Kombinleri


Püsküllü Bayan Ceket Modelleri ve Kombinleri

İlkbahar yaz ayları kombinleri arasında püsküllü ceketler, bu sezonda da moda olmaya devam ediyor. Ünlü modacılar tarafından tercih edilen bu bayan ceket modelleri sizlere çok hoş bir görünüm sağlayabilir. Aynı zamanda havaların bazen yağışlı ve bazen de güneşli olması nedeniyle giymiş olduğunuz kıyafetlerle rahatlıkla püsküllü ceket kombinleri yapabilirsiniz.

Püsküllü ceket nasıl giyilir? Derseniz, Kadınlive moda ekibi olarak sizler için yazmış olduğumuz stil önerilerine dikkat edebilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kombin sizi olduğunuzdan daha şık ve güzel gösterebilir. Burada önemli olan püf noktaları iyi çözümlemektir.


Püsküllü ceketi kombinlemek zor gibi görünse de aslında çok kolaydır. Önemli olan kullanmış olduğunuz parçaları birbirlerine nasıl uydurabilmenizdir.

Deri püsküllü ceketle beyaz dar paça pantolon tarzınızı daha güzel yansıtabileceğiniz bir kombindir. Deri püsküllü ceketin yanı sıra süet püsküllü ceketlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu ceketi dizüstü dar kot etekle ceketinizin içine giyeceğiniz beyaz tişört ile kombin yapabilirsiniz.

Süet püsküllü ceket kombinleri yaparken İspanyol paça kot pantolonun altına süet ayakkabı giyerek maskülen bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu noktada ise, kendi stil ve tarzınızı konuşturmak sizin elinizde olduğu için kendinizi daha iyi tanımalısınız.

Maskülen bir tarzın yanı sıra daha şık ve dikkat çekici görünmek istiyorsanız şalvar model beyaz pantolon, beyaz salaş gömlek ve siyah ince topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kombinleri tekrar gözden geçirmek gerekirse:

  • Siyah püsküllü ceket ve etek kombinleri
  • Deri püsküllü ceket ve dizüstü dar kot etek kombinleri
  • Süet püsküllü ceket İspanyol paça pantolon ve süet topuklu ayakkabı kombinleri
  • Püsküllü ceket beyaz şalvar ve topuklu ayakkabı kombinleri
  • Süet püsküllü ceket ve beyaz dar paça pantolon kombinleri
  • Püsküllü ceket ve şort kombinleri

Bu noktada artık tarz ve stilinizi dile getirmek sizin elinizde gideceğiniz yere en uygun kombinleri seçerek farklı stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu içerikte ilginizi çeker; Kimono Ceket Nasıl Kombin Yapılır?

Eğer dolabınızda püsküllü ceket modelleri bulunmuyorsa, en yakın zamanda bir tane edinmelisiniz. Bu yazlık ceket modeli ile farklı tarzlarda birçok kombin oluşturmanız mümkün. Şimdi sizlere aşağıdaki galeride farklı stillerle oluşturulmuş kombin görsellerini derledik. Sizlere ilham ve fikir vereceği kanısındayız sizleri kombin örnekleri ile baş başa bırakıyoruz.

Püsküllü Ceket Modelleri ve Kombinleri / GALERİ

Beyaz Etek ve Püsküllü Ceket Feminen Tarz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git