Makyaj

Louis Vuitton güzellik ve makyaj sırları

Kadınlive Kadın olarak Louis Vuitton’nun makyaj sırlarını sizler için araştırdık. Louis Vuitton kusursuz cildin ve belirgin kaşların sırrını açıklıyor!

Bu sezonun yüzü çerçeveleyen kaşları, önümüzdeki sezon için daha farklı ve güzel görünümlere işaret ediyor. Kaşlar Louis Vuitton ve Yohji Yamamoto’da olduğu gibi belirgin; Dior ve Givenchy’de olduğu gibi mücevherlerle ya da altınla süslü; ya da Prada ve Miu Miu’da olduğu gibi neredeyse görünmez olacak kadar beyazlatılmış… Louis Vuitton’da, kaşlar en dramatik görünümleriyle karşımızdaydı; renksiz bırakılmış yüzler vurgulanıyordu ve siyah tüylü baş aksesuarlarıyla cüretkâr, rahatsız edici güzellikte bir diyalog kuruluyordu.

Louis-vuitton-makyaj-sirlari-1

Fondöten kullanarak kusursuz bir ten elde edin. Siyah renkli kalemle, kaşları hafifçe kaldıracak şekilde uygulayarak belirgin kaşlar elde edin. Kaşların iç ve dış kısımlarını siyah/kahverengi kalem cile doldurarak kaşlarda, tek tek ayrılmış etkisi yaratın.

Louis-vuitton-makyaj-sirlari-2

Gözleri doğal olarak vurgulamak için göz kapaklarına Burnt Bark renginde Max Factor Wild Shadow Pot sürün. Göz alıcı çıplak dudaklar için parmaklarınızla, hafif dokunuşlar yaparak Always Delicate renginde Max Factor Lipfinity Lip Colour uygulayın.

Louis-vuitton-makyaj-sirlari-3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu