Kadinlive.com

“Yırtık” Jeans (Kot) Pantolon Kombinleri


Yırtık jeans kot pantolon kombinleri

Jeans (kot) parçalar giyimimizin ayrılmaz parçasıdır. Öyle bir bayan yok ki, onun gardırobunda jeans (kot) pantolon olmasın. Bu yılın kot giysileri arasında en çok moda olan yırtık kot pantolon kombinleri damga vurdu. Öyle ki bu trend daha çok pantolonlar göze çarpsa da aslında kot gömlek ve ceketlerde de yer buluyor.

Günlük giysiler sergileyen tüm markaların koleksiyonlarında yırtık kot pantolonların her türünü görmek mümkün: erkek, skinny modellerde daha fazla göze çarpıyor. Sadece ilkbahar-yaz sezonunun değil yenisini giyiminize kaydedebileceğiniz bu trendi giyim dolabınıza eklemek gerekir.


İngilizce “ripped jeans” denen bu pantolonlar aslında 90-cı yıllarda da bir trend oldu. Bugün ise daha farklı olarak daha çok yırtılmış, yoğun ve düzgün şekilde yırtık kot modellerine rastlıyoruz.

Yırtık jeans kot’ları kombinlemek kolaydır. Günlük akıllıca giyimlerinizde stiletto sandaletlerle kombinleyip tarz sahibi olacaksınız. Yaz aylarında botlarla kombinleyip giyiminiz daha çok belirginleşir. Hangi tarza sahip olsanız bile bu trendden kullanmak sizin için zor olmayacaktır. Klasik beyaz gömlekle, basit t-shirt’lerle bu modayı her sezonda giymek mümkündür. Ayakkabı ve çanta seçimi sizin zevkinize bağlıdır.

Önümüzdeki sonbahar-kış sezonunda da yerini koruyacak “ripped jeans” leri soğuk mevsimde trençkot, ceket gibi giyim parçalarıyla kombinlemek olacaktır.

Kadınlive Kadın Ekibi sizler için bir dizi yırtık kot (jean) kombinlerinin fotolarını sunuyor ;

Yırtık kot (jeans) kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git