Kombinler

“Yırtık” Jeans (Kot) Pantolon Kombinleri

Yırtık jeans kot pantolon kombinleri

Jeans (kot) parçalar giyimimizin ayrılmaz parçasıdır. Öyle bir bayan yok ki, onun gardırobunda jeans (kot) pantolon olmasın. Bu yılın kot giysileri arasında en çok moda olan yırtık kot pantolon kombinleri damga vurdu. Öyle ki bu trend daha çok pantolonlar göze çarpsa da aslında kot gömlek ve ceketlerde de yer buluyor.

yirtik kot jean modelleri 1

Günlük giysiler sergileyen tüm markaların koleksiyonlarında yırtık kot pantolonların her türünü görmek mümkün: erkek, skinny modellerde daha fazla göze çarpıyor. Sadece ilkbahar-yaz sezonunun değil yenisini giyiminize kaydedebileceğiniz bu trendi giyim dolabınıza eklemek gerekir.

yirtik kot jean modelleri 11

İngilizce “ripped jeans” denen bu pantolonlar aslında 90-cı yıllarda da bir trend oldu. Bugün ise daha farklı olarak daha çok yırtılmış, yoğun ve düzgün şekilde yırtık kot modellerine rastlıyoruz.

yirtik kot jean modelleri 7

Yırtık jeans kot’ları kombinlemek kolaydır. Günlük akıllıca giyimlerinizde stiletto sandaletlerle kombinleyip tarz sahibi olacaksınız. Yaz aylarında botlarla kombinleyip giyiminiz daha çok belirginleşir. Hangi tarza sahip olsanız bile bu trendden kullanmak sizin için zor olmayacaktır. Klasik beyaz gömlekle, basit t-shirt’lerle bu modayı her sezonda giymek mümkündür. Ayakkabı ve çanta seçimi sizin zevkinize bağlıdır.

yirtik kot jean modelleri 8

Önümüzdeki sonbahar-kış sezonunda da yerini koruyacak “ripped jeans” leri soğuk mevsimde trençkot, ceket gibi giyim parçalarıyla kombinlemek olacaktır.

yirtik kot jean modelleri 13

Kadınlive Kadın Ekibi sizler için bir dizi yırtık kot (jean) kombinlerinin fotolarını sunuyor ;

Yırtık kot (jeans) kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

yirtik kot jean modelleri 2

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu