Kadinlive.com

2018-2019 Kış Trendleri: Brow Bar Güneş Gözlükleri


2018-2019 Kış Trendleri: Brow Bar Güneş Gözlükleri

Sonbahar kış sezonunun yeni trendi brow bar güneş gözlüğü, karlı kış aylarında güneş gözlüğü kullanılır mı? dediğinizi duyar gibiyiz. 2018-2019 güneş gözlükleri sadece yaz aylarının aksesuarlarından değil, dört mevsim kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında olduğunu belirtelim. Bu soğuk kış aylarında karla, çamurla kaplanmış mevsimde stil ikonlarının vazgeçemediği aksesuarlar arasında olan 2018-2019 brow bar kış gözlükleri sezon trendleri arasındadır.

Kış modası, gözlüklerin camının üst kısmındaki metal parça tam olarak da Brow-Bar deniliyor. Bu muhteşem kış gözlükleri, özellikle oval ve üçgen yüzlü kişilerde çok cool ve yakıştığını söyleyebiliriz. Şık ve muhteşem Brow-Bar güneş gözlükleri arasında kendi yüz tipinize yakışacak bir çok farklı kışlık güneş gözlüğü modelleri, rahatlıkla bulabilirsiniz. Brow Bar güneş gözlüklerinin farklı tasarım ve çerçeveli modelleri bulmak mümkün.


Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan bu muhteşem gözlükler, özellikle Dior tarafından tasarlanan So Real ve Technologic güneş gözlüğü tasarımlarının etkisi altında eğlenceli bir şekilde yayınlan Brow-Bar detayı, artık birçok ünlü markaların koleksiyonlarında yerini almış durumda. Bu eşsiz muhteşem tasarımlı kış güneş gözlükleri, sokak modasında oldukça popüler hale geldi. Tarz ve stil sahibi bayanların tercihleri arasında olan Brow-Bar gözlükler bu kış moda rüzgarları estiriyor.

İlham alabileceğiniz Brow Bar kışlık güneş gözlüklerini galeriden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu eşsiz sokak görselleri size ilham vereceğinden hiç kuşkumuz yok. Lafı daha fazla uzatmadan sizi Brow Bar kışlık güneş gözlükleri ve sokak stilleri ile baş başa bırakalım…

Kış Gözlükleri 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git