Dekorasyon

Renkli Koltuk Dekorasyon Trendi

Renkli Koltuk Dekorasyon Trendi

Son zamanlarda başlayan renkli koltuk dekorasyon trendi ile birlikte odalarımız renklenmekte. Ancak bu trend yeni başladığı için pek çok kimse henüz cesaret edememektedir. Ancak bizim önerilerimiz ile birlikte sizler de bu konuda cesaret gösterebilirsiniz diye düşünüyoruz.

renkli koltuk 1

Tekli Koltuklar

2’li veya 3’lü koltuklar üzerinde tasarrufta bulunmak biraz zor iken tekli koltuklar üzerinde o kadar da zor olmamaktadır. Bunun da vermiş olduğu cesaret ile tekli koltuklarınızda renkli tasarımlar yapmanız artık çok kolay.

renkli koltuk 2

Tekli koltuklarda kullanabileceğiniz birbirinden farklı ve renkli kumaş çeşitleri bulunmaktadır. Bu kumaş çeşitleri ile birlikte renkli bir dekor yapmanız işten bile değil. Aynı zamanda kullanacağınız yastıklar ve puf kırlentler de ayrı bir hava katacaktır.

renkli koltuk 3

Büyük Desenler

Küçük bir oda içerisinde koltuk takımınıza büyük desenli kumaşlar kullanmanız pek şık durmaya bilirken tekli veya berjer koltuklarda bu durumun tam tersi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca hem klasik hem de modern çizgiler ile odanızı çok daha farklı bir düzeye çıkarmanız ve renkler ile ferahlatmanız mümkündür.

renkli koltuk 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu