Dekorasyon

Çağdaş Çok Lüks Küvet Tasarım Fikirleri

Lüks Küvet Tasarım Fikirleri

Küvetler, rahatlamanın sadece nihai sembolü, şimdi de yaratıcılık ve zarafeti tam onun çağdaş tasarımları sayesinde lüks’ün sembolüdür. Banyo tasarımları için birbirinden şık ve harika küvetler banyo keyfini ikiye katlıyor. Modern banyo tasarımları için gelin 10 farklı küvet modelleri arasından en güzellerini seçtik.

kuvet9

Şık ve modern çizgileri, orijinal malzemeler arasında, aşağıdaki 10 küvet modelleri bu prestijli dinlendirici ve mola ihtiyacı karşılayacak banyo küvetleri arasında tam olarak ne var? Eğer modern bir banyo için mükemmel bir küvet arıyorsanız, mutlaka uygun birinin altındaki tasarımları arasında bulacaksınız.

kuvet tasarım fikirleri 1

Elle döşenen dilimler halinde tahtaya kullanılarak özelleştirilebilir bu yüce küvet şık zarafet için ideal bir örnektir; doğa çağdaş tasarım ile tanıştı zaman. Bir heykel gibi tasarlanmış bir küvet, biz insan siluetini şekillendiriyor bir form var, bu oldukça modeli özetleyebiliriz nasıl: kafalık, kollar ve bacaklar için kol dayama. Bu maksimum konfor için bir terzi fikri.

Banyo Küveti Tasarımları 1

Eğer pratik bir kişi iseniz, şıklığı ve pratikliği hem de birleştiren bu model gibi olacak. Küvet monte edildiği siyah lake dikdörtgen blok, bazı güzel aydınlık depolama rafları içerir.

Banyo Küveti Tasarımları 2

Havlu ve güzellik ürünleri görüntülemek veya saklamak için çok şık bir yoludur. Retro tarzı her zaman iç tasarımcılar için bir ilham kaynağıdır.

Aslan bacaklar ile bu prestijli küvet o sihir bir dokunuş oluşturmak ve yere sofistike bir görünüm getirmek için herhangi bir çağdaş banyo eklenebilir böylece aktüel stili karşılamak için yeniden tasarlandı.

Banyo Küveti Tasarımları 3

Modern banyoda fütüristlik bir ortam için, bir çok benzersiz bir görünüm yaratır ve daha fazla özgünlük katıyor banyonuza entegre olarak LED ışık ile bir görünüm verebilirsiniz böyle bir banyo ve küvet tercih ederim. Siz hangi tarz banyo küvetini tercih edersiniz?

Tasarım harikası olan banyo küvetleri görsellerini incelemek için aşağıdaki galeriye göz atın. Sizin zevkinize uygun küvet modelini hemen seçin.

Banyo Küvet Modelleri / GALERİ

Banyo Küveti Tasarımları 10

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu