Kadinlive.com

L Koltukla Harika Dekorasyon Fikirleri


L Koltukla Harika Dekorasyon Fikirleri

L koltuklar oturma odası için ilk tercihlerinizden biri olmalıdır. İsterseniz klasik, isterseniz de modern L koltuklar oturma odanızın dekorasyonunda göz dolduracaktır. L koltuğu bir de berjer ile tamamladınız mı gerisi kendiliğinden gelecektir.

Hatta küçük salonlar için de L koltuklar ideal bir çözümdür. Geniş bir oturma alanı yaratırken salonunuzu da daraltmamış olursunuz.

L Koltuk Dekorasyonu

L koltuk tercihinizi yaptıktan sonra bu takımı tamamlamak için berjer, sandalye, puf gibi seçeneklere yönelebilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre bunları tercih edebileceğiniz gibi L koltuğunuzu tek başına da konuşlandırabilirsiniz.


Koltuğunuzun tamamlayıcısı olması için orta sehpa tercihi çok önemlidir. Odanızdaki ferah ve rahat havayı destekleyecek, çok ciddi olmayan bir sehpa seçimi yapabilirsiniz.

L koltuğun renkleri ne kadar çeşitli ve canlı ise yarattığı etki de o kadar neşeli olacaktır. Çiçekli veya renkli yastıklarla koltuğunuzu zenginleştirebilir ve daha rahat görünmesini sağlayabilirsiniz. Koltuğunuzun kenarına koyduğunuz bir TV battaniyesi de bu rahatlığı destekleyecek güzel bir ayrıntıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git