Dekorasyon

L Koltukla Harika Dekorasyon Fikirleri

L Koltukla Harika Dekorasyon Fikirleri

L koltuklar oturma odası için ilk tercihlerinizden biri olmalıdır. İsterseniz klasik, isterseniz de modern L koltuklar oturma odanızın dekorasyonunda göz dolduracaktır. L koltuğu bir de berjer ile tamamladınız mı gerisi kendiliğinden gelecektir.

Hatta küçük salonlar için de L koltuklar ideal bir çözümdür. Geniş bir oturma alanı yaratırken salonunuzu da daraltmamış olursunuz.

L Koltuk Dekorasyonu

L koltuk tercihinizi yaptıktan sonra bu takımı tamamlamak için berjer, sandalye, puf gibi seçeneklere yönelebilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre bunları tercih edebileceğiniz gibi L koltuğunuzu tek başına da konuşlandırabilirsiniz.

Koltuğunuzun tamamlayıcısı olması için orta sehpa tercihi çok önemlidir. Odanızdaki ferah ve rahat havayı destekleyecek, çok ciddi olmayan bir sehpa seçimi yapabilirsiniz.

L koltuğun renkleri ne kadar çeşitli ve canlı ise yarattığı etki de o kadar neşeli olacaktır. Çiçekli veya renkli yastıklarla koltuğunuzu zenginleştirebilir ve daha rahat görünmesini sağlayabilirsiniz. Koltuğunuzun kenarına koyduğunuz bir TV battaniyesi de bu rahatlığı destekleyecek güzel bir ayrıntıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu