Makyaj

Beren Saat makyaj stili nasıl yapılır?

Beren Saat makyaj stili nasıl yapılır?

Son yılların en çok beğenilen güzel oyuncu Beren Saat‘in cildi için hangi makyaj ürünlerini kullandığını biliyor muydunuz? Kadınlive ekibimiz sizin için araştırma yaptı. Beren Saat güzelliğiyle ve makyajıyla birçok insanın hayallerindeki kadın profilidir. Gözlerine fazlasıyla rimel çekerek çarpıcı bakışlar elde eden Beren Saat açık renk kalem kullanmak yerine siyah rengi tercih ediyor. Far kullanmayı tercih etmeyen ünlü oyuncu gözlerinde kullandığı kalemleri dağıtarak daha buğulu ve çekici bir görünüm elde edyor.

Cildine uyguladığı aydınlatıcı ve hafif pudra ile görünümündeki saflığı her zaman koruyor kullandığı allık ise daha kadınsı gözlerinin daha çok ön plana koymak için dudaklarına parlatıcı kullanan Beren Saat makyajını bu şekilde tamamlıyor.

beren-saat-makyajı-1

Ünlü oyuncu Beren Saat’in dizi çekimindeki kullandığı makyaj

beren-saat-makyajı-2

Göz makyajını diğer günlerdeki gibi öne çıkaran Beren Saat far kullanmayı tercih etmiyor ve gözlerine daha buğulu bir görünüm verebilmek için siyah kalem uygulayarak dağıtıyor yine normal günlerde yaptığı gibi maskarasını daha yoğun kullanıyor.

beren-saat-makyajı-3

Cildi parlak ve pürüzsüz olduğu için çok az pudra ve fondöten yeterli oluyor göz makyajını yoğun yaptığı günlerde dudaklarını daha açık tonlarda boyayarak dikkati göz makyajına veriyor tam tersini uyguladığında ise dudak makyajını daha dikkat çekici tonlar kullanıyor. Görünümünün daha sert ve kadınsı olması için pembe tonlar yerine şeftali tonlu allıkları tercih ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu