Saç Bakımı

Saç bakım yağları

Saç bakımında doğaldan yanaysanız, bakım yağlarının mükemmel gücünü keşfetmelisiniz. Saçı ağırlaştırmadan nemlendiren, yumuşaklık kazandıran ve güçlendiren bu yağlar, güzellik rutininizin bir parçası olacak.

Shea yağı

She yağı, boyasız saçlar için harika bir saç kremi görevi görür. Genellikle kıvırcık saçlar için üretilen tüm şampuan ve saç ürünlerinden shea yağı bulunur. Shea yağı, saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve saç tellerinin kırılmasını önler.

Hindistancevizi yağı

Saçlarınız kırılmaya meyilli ve kuruysa hindistancevizi yağı kullanabilirsiniz. Hindistancevizi yağı, saç tellerini güçlendirir ve şekillendirmelere bağlı olarak oluşan hasarları önler. Bu mucizevi yağ, aynı zamanda şampuan öncesi bakım için idealdir.

sacbakim_yaglari_1

Jojoba yağı

Jojoba yağı, saça doğal bir yumuşaklık ve parlaklık verir. Saça dolgunluk da kazandıran bu yağ, sürüldüğünde yapışkan bir his bırakmaz. Kuru bir kafa deriniz varsa, jojoba yağıyla nemlendirebilirsiniz.

Zeytinyağı

Zeytinyağı, çok uzun zamanlardan beri saç bakım ürünleri ve serumlarının bir numaralı yıldızı. Bu mucizevi yağ, saça doğal bir elastikiyet kazandırıyor ve telleri güçlendiriyor. Aynı zamanda saça doğal bir yumuşaklık da katan zeytinyağı, saç derisine de bakım yapıyor.

Aloe vera yağı

Aloe vera yağı, saçın büyümesini destekleyen en önemli bakım yağlarında biri. Saçı nemlendiren bu yağ aynı zamanda kepek oluşumunu da engelliyor. Kıvırcık saçlarınızı açmakta zorlanıyorsanız, aloe vera yağını suyla karıştırın ve saçlarınıza sürün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu