Saç Modelleri

Saçlar dağınık makyaj sade

Doğal görünümlü yüz moda olduğu için abartılı makyaj yapmayın, saçlarınızı ise ya örün ya da dağınık bırakın …

2014 – 2015 sonbahar kış saç ve makyaj modasını kadınlar şimdiden mercek altına aldı. Geçen sene çok tutan modeller arasında yer alan gelişigüzel toplanmış dağınık saçlar bu senenin de favorisi olmaya aday.

Ayrıca, spor, rock ve grunge akımları da diğer tercihler arasındaki yerini alacak. Bunun dışında uzun şekilde örülen saçlar da dağınık modeller kadar favori olacak.

dağınık-saç-modelleri-2014

Makyajda ise, doğallık eğilimi yükselişe geçti Doğal güzellik ve sade görünümlü bir yüz trend olduğu için aşırı makyaj yapmaktan kesinlikle uzak durun. Unutmayın dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; varla yok arası dediğimiz makyaj stilini iyi ayarlamak. Çünkü “pürüzsüz” cilt, sezonun en önemli trendleri arasında.

Kirpiklerde ise, 60’ların etkisi bariz bir şekilde görmek mümkün. Uzun kirpiklere, kullanılan siyah göz kalemi ve kedi gözü makyajı sonbaharda zirve yapacak. Bunun dışında kadınlar için vazgeçilmez olan metalik trend ise, makyaj malzemelerinin hepsine yansımış. Simli rujlar, altın ve gümüş göz farlarıyla etkisi gösteren bu akım, dikkat çekici trendler arasında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu